Gladiátori vyslali viac striel ako súper z Michaloviec, napriek tomu ani raz neskórovali

ŠPORT - Hokej | 1.10.2016, 13.58, prispievatelia

Gólman hostí zastavil všetkých 41 striel Trnavčanov.

Gladiátori vyslali viac striel ako súper z Michaloviec, napriek tomu ani raz neskórovali

Ilustračné foto: Dominika Haršáni

Trnavskí hokejisti hostili v deviatom kole súpera z Michaloviec a tie sa do vedenia dostali v polovici prvej tretiny, keď sa presadil Drotár.

Podstatný vplyv na konečný výsledok stretnutia mala druhá tretina. Domáci v nej inkasovali celkovo trikrát, z toho dva razy v oslabení.

V záverečnej časti hry sa opäť hostia presadili v presilovke a bol z toho výsledok 0:5. Trnavčania boli síce strelecky aktívnejší, ani jednu zo 41 striel hosťujúci gólman však za svoj chrbát nepustil.

Trnave patrí po tomto zápase v tabuľke prvej ligy siedme miesto. Najbližší zápas odohrajú gladiátori v stredu 5. októbra o 17.00.