Futbal, 4. liga: Malženice pred početnou diváckou kulisou vyhrali v Jaslovských Bohuniciach

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 2.10.2016, 17.56, Ján Král

Hlohovec v predošlých štyroch kolách bodoval, v Partizánskom však dostal tvrdú facku a prehral 1:7. Rozhodnuté bolo už v 24. minúte, keď domáci viedli štvorgólovým rozdielom.

Futbal, 4. liga: Malženice pred početnou diváckou kulisou vyhrali v Jaslovských Bohuniciach

Momentka zo zápasu Jaslovské Bohunice - Malženice. Martin Machovič (v žlto-modrom) sa dostal za obranu hostí, volil však nepresnú prihrávku a nebezpečie tak zo situácie nebolo. Foto: Ján Král

Vysoký prídel dostalo aj Vrbové, doma podľahlo lídrovi tabuľky z Borčíc hladko 0:4.

Šlágrom kola bol súboj Jaslovských Bohuníc s Malženicami. V prvom polčase videli diváci svižný futbal so šancami na oboch stranách. Do 24. minúty sa darilo vyniknúť brankárom, potom Rehák z pravej strany prihral na päťku Branišovi, ten si ešte loptu spracoval a umiestnil ju do siete.

Ako sa neskôr ukázalo, bol to rozhodujúci gól, na ktorý domáci nedokázali reagovať, hoci šance na skórovanie mali Krajčovič i Dobiš.

Po zmene strán kvalita hry upadla, bojovalo sa medzi šestnástkami, v závere ale domáci mohli vyrovnať, Vdovjak však vykopol Poláčkovu hlavičku z čiary.

Duel, ktorý sa hral v Jaslovských Bohuniciach na hody, sledovalo zhruba 800 divákov.