Futbal, 4. liga: Jaslovské Bohunice deklasovali Prečín, Boleráz priniesol aspoň bod

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 9.10.2016, 19.13, prispievatelia

Jaslovské Bohunice mali proti Prečínu strelecký deň. Súperovi nadelili sedmičku. V prvom polčase strelil dva góly Pavlík, v 58. minúte vniesol pokoj do domácich radov Machovič, naopak, hostia očividne znervózneli a strelili si dva vlastné góly. V závere ešte prikrášlili výsledok Buchanec a Koleno.

Martin Machovič strelil tretí gól Jaslovských Bohuníc. Foto: Ján Král

Boleráz viedol v Trenčianskych Tepliciach po góle Humela. Krátko na to ale vyrovnal Bubenko a v 21. minúte sa dostali domáci do vedenia, keď si Slavoj dal vlastný gól. Po hodine hry zachránil pre hostí aspoň bod Németh.

Hlohovec vyšiel v Holíči naprázdno, prehral 1:2, keď na prvý gól Slovíka ešte dokázal odpovedať Ivanič, na druhý však už nik nereagoval.

Vrbové prehrávalo v Domaniži v 54. minúte dvojgólovým rozdielom, zhruba polhodinu pred koncom korigoval na 2:1 Vlado, remízu sa už ale hosťom nepodarilo vydolovať.

4. LIGA – 8. KOLO:

Jaslovské Bohunice – Prečín 7:0 (2:0)
Góly: 20. a 33. Pavlík, 58. Machovič, 68. a 69. vlastný, 85. Buchanec, 87. Koleno
J. BOHUNICE: Matejkovič – Kolarovič, Jakubička (74. Doka),  Meško, Krajčovič (66. Buchanec), Koleno, Dobiš, Machovič, Poláček, Janso, Pavlík (55. Halmo)

Trenčianske Teplice – Boleráz 2:2 (2:1)
Góly: 15. Bubenko, 21. vlastný – 11. Humel, 61. Németh
ČK: 87. Obert (T. Teplice)
BOLERÁZ: Hrivňák, Klačo, Németh, Mackovčín, M. Daniš, Blaško, Humel, Onder, Lalík, Líška, Neštický (72. Mikinič)

Holíč – Hlohovec 2:1 (1:1)
Góly: 10. a 55. Slovík (pen) – 17. Ivanič
HLOHOVEC: Moravčík - Štipčák, Pinček, Cabadaj (78. Krajčo), Andrássy, Chalány, Ivanič, Došek, Modrovič, Adamík (53. Planieta), Suchánek