Futbal, 6. liga: Voderady zdolali aj Dolnú Krupú, Majcichov vyhral v Šulekove

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 16.10.2016, 18.05, Ján Král

Majcichov vyhral v Šulekove 1:0 gólom Novotu zo 4. minúty duelu. V zápase chudobnom na vyložené šance dominovali defenzívy, hostia si však udržali čisté konto a vďaka trom bodom aj prvé miesto v tabuľke.

Futbal, 6. liga: Voderady zdolali aj Dolnú Krupú, Majcichov vyhral v Šulekove

Prvý gól Siladíc v dueli s Borovcami. Martin Laurinec dostal prihrávku medzi brániacich protihráčov, vrútil sa do šestnástky a popri vybiehajúcom brankárovi Valovi umiestnil svoju strelu k tyči. Foto: Ján Král

Jediný gól stačil na tri body aj Zavaru vo Veľkom Orvišti, ktorému zariadil plný bodový zisk zásahom z 82. minúty Táčovský.

Horná Krupá si podľa predpokladov poradila s Červeníkom, dvoma gólmi hostí načal Boledovič, tretí pridal v záverečných minútach Strečanský.

Dechtice vybavili zápas so Zelenčom v prvom polčase, keď po dvoch góloch Kunku a jednom Jurkasa viedli už trojgólovým rozdielom. Hostia mali šance aj na zvrat, ale postupne Pavelek, Kralič a hlavne Bánovec neprekonali Kúdelu. Skóre korigoval až v samom závere z penalty Maron.

Cífer bodoval proti Brestovanom naplno, papierové predpoklady začal napĺňať už v tretej minúte Domorák. Po hodine hry sa pridal druhým gólom Pitra a v závere pečatil na konečných 3:0 Magdolen.

Martinovi Dubovskému z Voderád sa strelecky darí, proti Dolnej Krupej zaznamenal už svoj deviaty gól v sezóne. Voderady jeho zásahom viedli od 76. minúty, v závere pečatil výsledok na 2:0 Trog. Nováčikovi šiestej ligy tak stále patrí druhá priečka tabuľky.

Tabuľku strelcov šiestej ligy vedie útočník Siladíc Martin Laurinec. Do siete Boroviec strelil svoj štrnásty a pätnásty zásah tejto sezóny a výrazne tak prispel k víťazstvu svojho tímu 3:1.

Leopoldov zvíťazil 3:1 v Dolnom Lopašove. Na gól Majerníka z 9. minúty ešte dokázal po štvrťhodine hry odpovedať Lukáč. V 33. minúte ale znova poslal hostí do vedenia Harman a keď dal Tvrdý v osem minút pred koncom ďalší gól, bolo o výsledku rozhodnuté.