Futbal, 4. liga: Jaslovské Bohunice vyhrali v Partizánskom, Boleráz zdolal Trenčianske Stankovce

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 16.10.2016, 20.01, Ján Král

O prekvapenie kola sa postaralo béčko Myjavy, ktoré pripravilo Borčiciam prvú prehru v sezónu a favorita zdolalo 2:1. Bodovo sa na lídra dotiahli Bánovce, ktoré pokorili 4:0 Domanižu, hrali však o zápas viac.

Futbal, 4. liga: Jaslovské Bohunice vyhrali v Partizánskom, Boleráz zdolal Trenčianske Stankovce

Futbalisti Bolerázu sa tešia z gólu. Foto: Ján Král

Vrbové zabralo proti Šimonovanom naplno, keď po góle Zelenaya z 34. minúte poistili domáci svoje víťazstvo v záverečných minútach vďaka Šimorovi a Lackovičovi na konečných 3:0.

Hlohovec doma remizoval s Novou Dubnicou 1:1. Slovan hral od 44. minúty bez vylúčeného Svíbu, ktorý udrel protihráča. Aj v početnom oslabení ale napokon dokázal reagovať na gól Jakúbeka zo 71. minúty. Deľbu bodov zariadil osem minút pred koncom Suchánek.

Jaslovské Bohunice viedli v Partizánskom po zásahoch Pavlíka a Machoviča v 17. minúte už dvojgólovým rozdielom. Benca a Slivka síce vyrovnali, posledné slovo ale mal Pavlík, ktorý zariadil hosťom tri body po víťazstve 3:2.

Boleráz si doma poradil s Trenčianskymi Stankovcami, skóre otvoril gólom do šatne Lalík, na 2:0 pečatil po zmene strán Mackovčín. Hostia od 77. minúty dohrávali bez vylúčeného Hazdu.

Malženice sa proti Trenčianskym Tepliciam ujali vedenia zásluhou Pikulíka, ešte do prestávky síce vyrovnal Bretschneider, krátko po prestávke však Pikulík druhým gólom posadil Dynamo opäť na koňa a Kukučka po hodine hry vniesol do radov Malženíc pokoj. Výsledku dal konečnú podobu 4:1 Braniša.