ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 26.10.2016, 17.30, Ján Král

Futbalisti Križovian nad Dudváhom síce prehrali v sobotu vo Zvončíne vysoko 1:7, jediný gól, ktorý strelili, však stál za to!

Križovany sa tešili z gólu Branislava Barniaka, to však ešte nevedeli, čo ich čaká v druhom polčase. Reprofoto: archív Zvončína

V 20. minúte napriahol z priameho kopu Branislav Barniak a dokonalou prudkou ranou z dobrých 25 metrov vymietol pavučiny v šibenici bránky Zvončína.

Brankár domácich Tomáš Ševčík síce letel po lopte, na presnú strelu však nemal nárok.

Križovany týmto gólom viedli do 51. minúty, potom Zvončín naštartoval motory naplno a súpera prevalcoval siedmimi gólmi.

Záverečné jesenné kolo piatej ligy západ sa odohrá tento víkend. Zvončín o týždeň neskôr ešte čaká dohrávka odloženého zápasu 9. kola v Moravskom Svätom Jáne.

Zvončínu aktuálne patrí štvrtá priečka tabuľky, na lídra z Trebatíc stráca len štyri body a má zápas k dobru. Križovany sú predposledné.

V nedeľu 30. októbra o 14.00 nastúpi Zvončín v Krakovanoch, Križovany doma v rovnakom čase privítajú Veľké Kostoľany.