Trnavskí hokejisti po vyrovnanom priebehu podľahli Spišskej Novej Vsi

ŠPORT - Hokej | 27.10.2016, 09.01, prispievatelia

Za Trnavu proti Spišiakom bodovali iba Roman Jurák a Pavol Poláček.

Škorvánek zasahuje pri šanci Giľáka. Foto: Dominika Haršáni

Ani vstupné zadarmo neprilákalo na tribúny trnavského zimného štadióna výraznejšiu návštevu, takmer dvesto divákov sa však nedočkalo ani výhry domácich hráčov.

Prvá tretina bola v znamení gólových príležitostí na oboch stranách, ale skórovať sa podarilo hosťom, tridsať sekúnd pred odchodom mužstiev do šatní sa presadil Drozd.

Trnavčania sa snažili o vyrovnanie, prekonať gólmana Spišskej Novej Vsi však dokázal až Roman Jurák, keď v závere druhej tretiny využil presilovú hru.

Do tretej tretiny vstupovali hráči oboch mužstiev za vyrovnaného stavu, ale dorážka exreprezentanta Ľubomíra Vaica poslala hostí v 48. minúte opäť do vedenia.

Ten istý hokejista zabezpečil súperovi Trnavy aj dvojgólové vedenie, keď päť minút pred koncom zápasu využil odrazený puk a upratal ho za Škorváneka.

Pavol Poláček stretnutie svojim gólom v 58. minúte zdramatizoval, lenže následne Trnave nevyšla hra bez brankára a štvrtý raz inkasovala.

Napriek prehre 2:4 ostáva trnavské mužstvo na siedmej priečke tabuľky prvej ligy.

Najbližší domáci zápas gladiátori odohrajú v piatok 28. októbra o 17.00, keď privítajú hokejistov Považskej Bystrice. Vstupné je opäť zdarma.