Hokejisti ukončili sériu bez výhry, doma porazili Považskú Bystricu

ŠPORT - Hokej | 29.10.2016, 12.18, prispievatelia

Gólovo sa v drese Trnavy presadili až piati hráči.

Radosť Trnavčanov po góle Mravu. Foto: Dominika Haršáni

Po troch zápasoch sa trnavskí hokejisti dočkali plného bodového zisku, na domácom ľade porazili súpera z Považskej Bystrice.

Základy výhry postavili v prvej tretine svojimi gólmi David Schmidt a Andrej Roth. V druhej časti hry síce hostia znížili na rozdiel jediného gólu, ale krátko po polovici zápasu sa presadili Trnavčania Okoličány a Glemba.

V poslednej tretine ešte skórovali hosťujúci Záborský a domáci Mrava a tak po výsledku 5:2 zostali všetky body v Trnave.

Najbližší domáci zápas gladiátori odohrajú v nedeľu 30. októbra o 16.00, keď privítajú hokejistov Skalice.

1. HOKEJOVÁ LIGA - 17. KOLO:

HK Gladiators Trnava – HK Považská Bystrica 5:2 (2:0, 2:1, 1:1)
Góly: 7. Schmidt, 14. Roth, 34. Okoličány, 35. Glemba, 48. Mrava – 32. Paleček, 43. Záborský
Strely: 36:23
Vylúčenia: 2:4
Presilovky: 2:0
Oslabenia: 0:0