Trnavským hokejistom tri strelené góly nestačili, doma podľahli Skalici

ŠPORT - Hokej | 31.10.2016, 07.00, prispievatelia

Z posledných piatich domácich zápasov vyhrali gladiátori iba jeden.

Brodek tečuje Škápikovu strelu do trnavskej siete. Foto: Dominika Haršáni

Na prvý gól v zápase hokejistov Trnavy proti Skalici si diváci museli počkať takmer až do polovice stretnutia. Hostia otvorili skóre, ale Trnavčania dokázali presne o štyri minúty odpovedať gólom Filipa Mravu.

V podobnom duchu sa menilo skóre aj naďalej, keď na zásah Skalice reagoval v presilovke Dávid Schmidt.

Druhú tretinu napokon vyhrali Skaličania, keď krátko pred druhou sirénou prekonal brankára Trnavy Drahorád.

V tretej časti hry sa presadili hostia tri razy v rade a bolo jasné, že body si odvezú na Záhorie. Posledný gól zápasu dal domáci Pavol Poláček, ale po výsledku 3:6 nemal dôvod na radosť.

Gladiátorom nevyšli strelecké šance a naopak po chybách inkasovali poltucet gólov.

1. HOKEJOVÁ LIGA - 20. KOLO:

HK Gladiators Trnava – HK Skalica 3:6 (0:0, 2:3, 1:3)
Góly: 32. Mrava, 36. Schmidt, 57. Poláček – 28. Kellerstein, 34. Romančík, 38. Drahorád, 43. Brodek, 53. Gula, 55. Vaškovič
Strely: 33:38
Vylúčenia: 3:8
Presilovky: 2:0
Oslabenia: 0:1