Gladiátori vyhrali v Prešove prvú tretinu, napokon ale nebodovali

ŠPORT - Hokej | 10.11.2016, 08.57, prispievatelia

Trnavskí hokejisti skórovali na druhom konci republiky iba dva razy.

Gladiátori vyhrali v Prešove prvú tretinu, napokon ale nebodovali

Ilustračné foto: archív TH

Gladiátori cestovali až do ďalekého Prešova, no ani dlhá cesta im nezabránila, aby ovládli prvú tretinu. Domáci síce išli do vedenia od druhej minúty, ale Trnavčania po góloch Ľuboša Brzáka a Romana Juráka skóre otočili.

To však bolo zo streleckého umenia Trnavy všetko a druhú časť zápasu vyhrali po troch vstrelených góloch Prešovčania. Aj v tretej tretine pálili ostrými iba domáci a pridali ešte dva presné zásahy.

Aj po prehre 2:6 ostávajú trnavskí hokejisti na siedmej priečke tabuľky prvej ligy. V stredu 16. novembra cestujú na ľad Topoľčian.

1. HOKEJOVÁ LIGA - 21. KOLO:

HC Prešov - HK Gladiators Trnava 6:2 (1:2, 3:0, 2:0)
Góly: 2. Jokeľ, 27. a 47. Kokavec, 33. Lipovský, 33. Kivader, 58. Prokop – 4. Brzák, 13. Jurák
Strely: 39:24
Vylúčenia: 5:8
Presilovky: 1:0