Trnavskí hokejisti na Spiši neuspeli, na body im nestačili ani štyri góly

ŠPORT - Hokej | 24.11.2016, 07.01, prispievatelia

Dva presné zásahy za Trnavčanov strelil Martin Hrbáčik.

Ilustračné foto. Archív TH

Hokejisti HK Gladiators Trnava nenadviazali na predošlé dobré výsledky a prehrali v 25. kole na ľade Spišskej Novej Vsi 4:8.

Vďaka dvom gólovým odpovediam Martina Hrbáčika na zásahy domácich dokázali v prvej tretine so súperom držať krok.

Do polovice stretnutia však už viedli Spišiaci dvojgólovým rozdielom, nádej na body ale ešte vykresal pre gladiátorov Šimon Beták.

Druhá tretina sa skončila výsledkom 5:3, keď presný zásah pridal aj exreprezentant Ľubomír Vaic.

V úvode poslednej tretiny znížil za Trnavu Roman Jurák, ale domáci hokejisti tromi gólmi definitívne rozhodli o svojom víťazstve v pomere 8:4.

V piatok 25. novembra cestujú Trnavčania na ľad Považskej Bystrice.

1. HOKEJOVÁ LIGA 25. KOLO:

HK Spišská Nová Ves - HK Gladiators Trnava 8:4 (2:2, 3:1, 3:1)
Góly: 2. Ondov, 11. a 60. Lesňák, 28. a 53. Hamráček, 31. Ihnaťo, 37. Vaic, 53. Tomečko – 8. a 12. Hrbáčik, 34. Beták, 46. Jurák
Strely: 49:30
Vylúčenia: 4:6
Presilovky: 1:0
Oslabenia: 1:0