Hokejisti vybojovali u favorita cenný bod, v Michalovciach prehrali až po predĺžení

ŠPORT - Hokej | 23.12.2016, 06.27, prispievatelia

Predĺženie vybojoval pre gladiátorov vyrovnávajúcim gólom v tretej tretine Martin Hrbáčik.

Hokejisti vybojovali u favorita cenný bod, v Michalovciach prehrali až po predĺžení

Gladiátori bodovali už vo štvrtom zápase v rade. Ilustračné foto: Dominika Haršáni.

Trnavskí hokejisti cestovali v poslednom predvianočnom kole až na druhý koniec republiky, kde s dovtedy vedúcimi Michalovcami odohrali vyrovnaný duel.

Diváci čakali na prvý gól stretnutia až do 46. minúty, keď skóroval domáci Drotár. Už o päť minút však vyrovnal Trnavčan Martin Hrbáčik a poslal zápas do predĺženia.

Za Michalovce sa v nadstavenom čase opäť presadil Drotár, čím svojim druhým gólom vybojoval pre domácich po výsledku 2:1 bod navyše.

Martin Juríček v bráne Trnavy čelil až päťdesiatim strelám súpera a dosiahol 96-percentnú úspešnosť zásahov.

Hneď na Štefana, teda 26. decembra pokračuje trnavská jazda po klziskách lídrov ligy, tentoraz ich čaká výjazd k neobľúbenému súperovi do Detvy.