Trnavskí hokejisti inkasovali v Detve až trinásť gólov

ŠPORT - Hokej | 27.12.2016, 15.46, prispievatelia

Trnavčania vycestovali na zápas iba s trinástimi hráčmi, z toho bolo sedem juniorov a jeden dorastenec.

Trnavskí hokejisti inkasovali v Detve až trinásť gólov

Ilustračné foto: archív TH

Trnavskí hokejisti utrpeli na ľade Detvy najvyššiu prehru v sezóne, keď inkasovali až trinásť gólov. Už prvá tretina sa skončila vysokým rodzielom 6:2, za Trnavu sa presadili Roman Jurák a Filip Mrava.

Gladiátori ťahali za kratší koniec povrazu aj v druhej tretine a prehrali ju 1:3. Svoj druhý presný zásah zaznamenal kanonier Jurák.

Magickú desiatku inkasovali hostia v poslednej časti hry a domáci pridali navyše ešte tri góly.

Na margo výsledku treba dodať, že Trnavčania vycestovali na zápas iba s trinástimi hráčmi, z toho bolo sedem juniorov  a jeden dorastenec.

Najbližší domáci zápas hrajú trnavskí hokejisti už v stredu 28. decembra, keď privítajú o 17.00 Skalicu.

1. HOKEJOVÁ LIGA - 37. KOLO:

Detva - HK Gladiators Trnava 13:3 (6:2, 3:1, 4:0)
Góly: 4., 11., 45. a 49. Škvaridlo, 5. a 13. Videlka, 16. Gábor, 20. V. Fekiač, 38. a 46. P. Fekiač, 22. Torok, 40. Gašpar, 46. Říha – 5. a 32. Jurák, 14. Mrava

Strely: 48:25
Vylúčenia: 3:7
Presilovky: 3:0
Oslabenia: 0:1