Trnavskí hokejisti nestačili doma na Skalicu, rozhodla druhá tretina

ŠPORT - Hokej | 29.12.2016, 09.30, prispievatelia

Gladiátori strelili prvý aj posledný gól zápasu, na body so Skalicou to však nestačilo.

Archívne foto: Dominika Haršáni

Domáci hokejisti išli do vedenia v stretnutí proti Skalici už v desiatej minúte zásluhou kanoniera Romana Juráka. Pre Trnavčana to bol už 29. gól v sezóne.

Hostia dokázali ešte v prvej tretine vývoj skóre otočiť a dvomi gólmi vyhrali prvú časť hry.

V druhej tretine inkasovali gladiátori tri gólové údery v priebehu šiestich minút a bolo po zápase.

Presný zásah Trnavčana Martina Hrbáčika v tretej tretine bol iba kozmetickou úpravou výsledku na 2:5 pre Skaličanov. Napriek strelenému prvému a poslednému gólu zápasu zostali domáci bez bodu.

Kalendárny rok zakončia gladiátori v piatok 30. decembra v Prešove.

1. HOKEJOVÁ LIGA - 38. KOLO:

HK Gladiators Trnava – Skalica 2:5 (1:2, 0:3, 1:0)
Góly: 10. Jurák, 57. Hrbáčik – 18. Vereš, 20. Dvonč, 24. Mikéska, 27. Romančík, 29. Petráš

Strely: 23:37
Vylúčenia: 4:3
Presilovky: 0:1