Streda 26. 4., meniny má Jaroslava, zajtra Jaroslav.Význam mien.

Trnavskí hokejisti už bez kanoniera Juráka vyhrali v Topoľčanoch

Vydané 7.1.2017 o 11.48, prispievatelia

pošli na vybrali.sme.sk

Líder kanadského bodovania a najlepší strelec súťaže Roman Jurák prestúpil do extraligového mužstva.

Trnavskí hokejisti už bez kanoniera Juráka vyhrali v Topoľčanoch

Trnavčania sa musia zaobísť bez Romana Juráka (vpravo). Archívne foto: D. Haršáni

Trnavskí hokejisti sa museli v Topoľčanoch zaobísť bez Romana Juráka, najlepšieho strelca a lídra kanadského bodovania v aktuálnom ročníku. Jeho hokejové kvality si všimli vo Zvolene a Trnavčan s extraligistom podpísal zmluvu do konca sezóny.

Topoľčany v zápase síce viedli od deviatej minúty, ale hostia dvomi gólmi otočili priebeh prvej tretiny a po góloch Dávida Okoličányho a Šimona Betáka ju vyhrali 2:1.

Gladiátori ovládli aj druhú tretinu, jediný gól v strednej časti zápasu zaznamenal Nino Szalay.

V poslednej tretine sa strelecky viac darilo domácim, ale Čunderlíkov gól v 48. minúte bol napokon víťazný.

Trnavčania sa museli o výhru napokon obávať, pretože Topoľčany strelili dva góly a stav 3:4 svietil na ukazovateli skóre posledných sedem minút.

Zaujímavosťou je fakt, že až päť zo siedmych gólov padlo v početných výhodách jedného či druhého tímu. Domáci využili tri a hostia dve presilovky.

Už v nedeľu 8. januára sa Trnavčania stretnú s rezervou Martina na vlastnom ľade. Zápas sa začína o 17.00.

1. HOKEJOVÁ LIGA - 41. KOLO:

HC Topoľčany - HK Gladiators Trnava 3:4 (1:2, 0:1, 2:1)
Góly: 9. Nitriansky, 43. Ďurčo, 53. Kluka - 10. Okoličány, 15. Beták, 24. Szalay, 48. Čunderlík

Strely: 40:32
Vylúčenia: 8:9
Presilovky: 3:2
Oslabenia: 0:0

Diváci: 820

Rozhodovali: Vojtek – Jurčiak, Hanko

Topoľčany: J. Račko – M. Král, Hrudík, I. Kohút, J. Ďurčo, Nitriansky, M. Hruška, Ficel, Bystričan – Kluka, Laššo, Podstavek – F. Pekarčík, Dobrý, Priganc – Berák, D. Hegyi, Šuba – J. Gašparovič, P. Šťastný, J. Hudec

Trnava: Košarišťan – Reho, Poláček, Roth, Keleši – Beták, D. Schmidt, D. Okoličány – Glemba, Čunderlík, Szalay – Mrava, Hrbáčik, M. Lukačovič – Brzák, S. Ševčík, Kamenický

Fanklub Spartaka má nového predsedu, derby so Slovanom bude bez ultras aktivít

Fanúšikovia neplánujú na stredajšom derby so Slovanom aktívne povzbudzovanie, naopak, platí nepísaný protest. celý článok

Priestor bude otvorený cez deň, na noc ho budú zamykať. celý článok

Do športovísk na Slávii navrhujú investovať 1,5 milióna eur, odpoveď dajú mestskí poslanci

Trnavčania by v prípade súhlasu mestského zastupiteľstva s úverom mali k dispozícii nové nohejbalové,... celý článok

Jazierce FIAT servis CelioBio zdravá výživa Tlak na lavičke Gašparík mäsovýroba 2017 Bábence Unihouse Remax Sport House Angels 2017

Futbal, 4. liga: Malženice vyhrali v Hlohovci, Boleráz bodoval naplno v Novej Dubnici

Futbal, 4. liga: Malženice vyhrali v Hlohovci, Boleráz bodoval naplno v Novej Dubnici

Myjava pred zápasom v Jaslovských Bohuniciach ťahala dlhú šnúru bez inkasovaného gólu, v 45. minúte ale... pozrieť video