Pondelok 24. 4., meniny má Juraj, zajtra Marek.Význam mien.

Gladiátori deklasovali rezervu Martina, strelili desať gólov

Vydané 9.1.2017 o 09.00, prispievatelia

pošli na vybrali.sme.sk

Trnavčania potvrdili úlohu favorita, rozhodujúci náskok si domáci vytvorili v druhej tretine.

Ilustračné foto: archív TH

Trnavskí hokejisti hostili v 42. kole outsidera súťaže a podľa toho aj výsledok zápasu proti rezerve Martina skončil.

Prvú tretinu vyhrali po dvoch využitých presilových hrách 2:0, keď presne trafili Pavol Poláček a Dávid Okoličány.

V druhej časti hry hostia znížili na rozdiel jediného gólu, ale to už sa gladiátori dostávali do tempa. Strelecky sa presadili Michal Glemba, dva razy Martin Hrbáčik, Dávid Schmidt a Martin Čunderlík a de facto bolo bo zápase.

Martinčania síce znížili v strednej časti hry, avšak do poslednej tretiny sa išlo za stavu 7:2 pre domáci tím.

Diváci na trnavskom zimnom štadióne napokon videli aj magickú desiatku, autorom tohto gólu bol Samuel Ševčík.

Trnavčania vyhrali 10:2 a na šieste Topoľčany strácajú už iba sedem bodov. V piatok 13. januára sa stretnú s Považskou Bystricou na jej ľade.

1. HOKEJOVÁ LIGA - 42. KOLO:

HK Gladiators Trnava – MHC Martin B 10:2 (2:0, 5:2, 3:0)
Góly: 12. Poláček, 17. a 44. Okoličány, 29. a 50. Glemba, 29. a 32. Hrbáčik, 31. Schmidt, 36. Čunderlík, 54. Ševčík

Strely: 42:35
Vylúčenia: 8:6
Presilovky: 3:0
Oslabenia: 1:0

Diváci: 175

Rozhodovali: Valachovič – Frimmel, Šefčík

Trnava: M. Juríček – Poláček, Reho, A. Mrázik, Roth, Keleši, Vojtas – Jurák, D. Schmidt, D. Okoličány – Beták, Čunderlík, Szalay – Mrava, Hrbáčik, Glemba – Brzák, S. Ševčík, M. Lukačovič

Martin B: B. Bernát (41. Žingor) – T. Kozák, D. Jendroľ, Škokor, I. Štrbák, Šmondrk, P. Junas ml., F. Lednický – Poliaček, D. Babka ml., Mi. Šalka – Rudzan, Simon, Brveník – Sladkovský, Barto, Rešetár

V Smoleniciach sprístupnia cez sezónu viaceré turistické lákadlá

Najmladší zámok na Slovensku láka návštevníkov novým otváracím časom, vďaka čomu ho budú môcť navštíviť aj... celý článok

Futbal, 6. liga: Majcichov vyhral v Hornej Krupej, Voderady porazili Zeleneč

Futbal, 6. liga: Majcichov vyhral v Hornej Krupej, Voderady porazili Zeleneč

O prekvapenie 23. kola šiestej ligy sa postarali futbalisti Majcichova, ktorí zvíťazili v Hornej Krupej 2:1. celý článok

Futbal, 7. liga: Biely Kostol rozdrvil Dobrú Vodu, Špačince triumfovali v Naháči

Futbal, 7. liga: Biely Kostol rozdrvil Dobrú Vodu, Špačince triumfovali v Naháči

Špačince pokračujú vo víťaznom ťažení, na pôde posledného Naháča naplnil papierové predpoklady a vyhrali... celý článok

Jazierce FIAT servis CelioBio zdravá výživa Tlak na lavičke Gašparík mäsovýroba 2017 Bábence Unihouse Remax Sport House Angels 2017

Futbal, 4. liga: Malženice vyhrali v Hlohovci, Boleráz bodoval naplno v Novej Dubnici

Futbal, 4. liga: Malženice vyhrali v Hlohovci, Boleráz bodoval naplno v Novej Dubnici

Myjava pred zápasom v Jaslovských Bohuniciach ťahala dlhú šnúru bez inkasovaného gólu, v 45. minúte ale... pozrieť video