Trakovickú interligu vyhrali Rossoneri, triumf venovali zosnulému spoluhráčovi

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 16.1.2017, 15.23, prispievatelia

V poslednom hracom víkende Trakovickej interligy sa vyriešili všetky otázniky či o majstrovi či o ďalších umiestneniach.

Víťaz interligy FC Rossoneri. Horný rad zľava: M. Poláček, Troják, E. Kollár, M. Kinči, M. Orichel. Dolný rad zľava: Buchanec, P. Kollár,J. Poláček, Pikulík. Na fotografii chýbajú: L. Paulík a A. Horváth. Foto: organizátori interligy

Bližšie k titulu mali pred víkendom FC Štrkáči, keď im na titul v šlágri víkendu stačila aj remíza. Po bezgólovom prvom polčase ich delilo 20 minút od titulu, ale Buchanec dvomi gólmi rozhodol, že súťaž vyhrajú FC Rossoneri, ktorí tento titul venovali zosnulému spoluhráčovi Martinovi Trojákovi, ktorý náhle zomrel v auguste minulého roka.

Zopár zaujímavostí zo skončeného ročníka trakovickej interligy: Z 56 naplánovaných zápasov skončil jeden kontumáciou. V 55. stretnutiach padlo 489 gólov, čo predstavuje 8,89 góla na zápas.

Najviac presných zásahov diváci videli v zápase FC Štrkáči - Young Animals 20:2. Najväčšie víťazstvo zaknihovala UIFK Husqvarna proti Young Animals 20:0. Najviac gólov v zápase strelil Michal Kinči - 13.

Zrodila sa aj bezgólová remíza a to v dueli FC Rossoneri vs. FC Štrkáči. Rozhodcovia nariadili štyri sedemmetrové kopy, exekútori premenili iba jeden. Počas súťaž vznikli tri vylúčenia.

V sobotu 21.1. 2017 o 20:00 bude v kultúrnom dome v Trakoviciach slávnostné vyhlásenie výsledkov sezóny.