Gladiátori skórovali dva razy v priebehu jednej minúty, na body s favoritom to nestačilo

ŠPORT - Hokej | 19.1.2017, 09.00, prispievatelia

Prehru s Michalovcami môžu Trnavčania napraviť už tento piatok doma proti Detve.

Gladiátori skórovali dva razy v priebehu jednej minúty, na body s favoritom to nestačilo

Ilustračné foto: Dominika Haršáni

Proti favoritovi z Michaloviec nastúpili trnavskí hokejisti v rámci 45. kola prvej slovenskej hokejovej súťaže a po jedenástich minútach prehrávali už 0:2.

Domácim stačilo iba sedemnásť sekúnd na strelenie dvoch gólov, v pätnástej minúte sa presadili Dávid Schmidt a Šimon Beták.

Ani to však nestačilo na úspech v prvej tretine, pretože hostia prekonali Košarišťana ešte raz a do kabín išli s vedením 3:2.

V prostrednej časti zápasu sa presadil iba hosťujúci Banovský a rozdiel skóre bol už dvojgólový.

V záverečnej tretine napodobnili Michalovčania svojho súpera a skórovali dva razy počas jednej minúty. Medzi piatym gólom do prázdnej trnavskej brány a šiestym presným zásahom bol rozdiel iba 46 sekúnd.

Trnavskí hokejisti inkasovali poltucet a ani dva góly v rýchlom slede im body nepriniesli.

Najbližší domáci zápas odohrajú Trnavčania v piatok 20. januára o 17.00 proti Detve.

1. HOKEJOVÁ LIGA - 45. KOLO:

HK Gladiators Trnava – HK Dukla Michalovce 2:6 (2:3, 0:1, 0:2)
Góly: 15. Schmidt, 15. Beták – 3. Luchnikov, 11. Fajčák, 18. Giľák, 27. a 60. Banovský, 60. Drotár

Strely: 31:35
Vylúčenia: 4:7
Presilovky: 0:0