Hokejisti Detvy otočili nepriaznivý vývoj a z Trnavy si odvážajú všetky body

ŠPORT - Hokej | 21.1.2017, 12.42, prispievatelia

Hoci domáci hokejisti viedli v stretnutí už 2:0, z výhry sa tešili napokon hostia.

Hokejisti Detvy otočili nepriaznivý vývoj a z Trnavy si odvážajú všetky body

Škorvánek vyráža Glembovu strelu na odkrytý priestor brány. Foto: D. Haršáni

Detva v tejto sezóne už dvakrát naložila Trnavčanom vo vzájomných dueloch viac ako desať gólov a dalo sa teda očakávať, že gladiátori sa budú chcieť ukázať v lepšom svetle aspoň doma.

Prvú tretinu sa im to aj darilo a do vedenia ich poslal Dávid Schmidt už v piatej minúte.

Druhý trnavský gól pridal v 24. minúte Dávid Okoličány, až potom sa presadili aj hostia. Do konca druhej tretiny stihla Detva napokon aj vyrovnať a začínalo sa prakticky odznovu.

Záver patril trnavskému súperovi, hoci mali domáci viacero šancí ale nepremenili ich. Detva pridala dva góly v krátkom slede a gladiátori už nedokázali nájsť odpoveď ani v hre bez brankára.

Po dobrom úvode napokon zostali Trnavčania bez bodu s prehrou 2:4.

V piatok 27. januára pricestuje do slovenského Ríma aktuálny líder súťaže z Prešova, domácich teda čaká od 17.00 ďalší silný protivník.