Gladiátori nestačili na Skalicu, rozhodla tretia tretina

ŠPORT - Hokej | 25.1.2017, 21.13, prispievatelia

Na trnavského gólmana smerovalo počas zápasu neuveriteľných 53 striel.

Ilustračné foto: archív TH

Trnavskí hokejisti cestovali na stretnutie v rámci 47. kola prvej slovenskej hokejovej ligy do Skalice a prvé dve tretiny zatiahli brankári na svojich bránach pomyselné rolety.

Na presný zásah si diváci počkali až do poslednej časti hry, keď domáci využili v 42. minúte presilovú hru o dvoch hráčov a išli do vedenia.

Druhý gól strelili Skaličania o päť minút neskôr a bolo de facto rozhodnuté. Nič na víťazovi zápasu nezmenila ani hra Trnavy bez brankára. Skalica kozmeticky upravila výsledok, celkovo zdolala gladiátorov 3:0.

Zaujímavosťou duelu bolo až 53 striel smerujúcich na brankára Trnavy, Košarišťan mal napriek dvom inkasovaným gólom úspešnosť viac ako 94 percent.

V piatok 27. januára pricestuje do Trnavy líder súťaže z Prešova a tak domácich čaká od 17.00 ďalší silný protivník.