Hokej: Topoľčany vyhrali v Trnave aj tretíkrát v tejto sezóne

ŠPORT - Hokej | 2.2.2017, 07.15, prispievatelia

O víťazovi rozhodla prvá tretina, ktorú gladiátori prehrali 0:3.

Hokej: Topoľčany vyhrali v Trnave aj tretíkrát v tejto sezóne

Glemba v nájazde neuspel. Foto: Dominika Haršáni

Na trnavský ľad pricestovali v rámci päťdesiateho kola prvej slovenskej hokejovej ligy Topoľčany a o svojom víťazstve rozhodli de facto už v prvej tretine, ktorú vyhrali po dvoch góloch Nemčeka a jednom Kalináča celkovo 3:0.

Trnavčania v druhej časti hry znížili po zásahoch Romana Juráka a Dávida Schmidta náskok súpera na rozdiel jediného gólu, ale krátko pred odchodom do šatní opäť udreli hostia.

V záverečnej tretine skórovali obe mužstvá raz a tak sa stretnutie skončilo výsledkom 3:5.

Trnavčanom naďalej patrí siedma priečka v tabuľke a z tejto pozície pôjdu pravdepodobne aj do vyraďovacích bojov.

V piatok 3. februára vyzvú trnavskí hokejisti rezervu Martina na jeho ľade.

1. HOKEJOVÁ LIGA - 50. KOLO:

HK Gladiators Trnava – HC Topoľčany 3:5 (0:3, 2:1, 1:1)
Góly: 25. Jurák, 32. a 58. Schmidt – 14. Kalináč, 15. a 19. Nemček, 39. Kluka, 57. Laššo

Strely: 36:30
Vylúčenia: 4:6
Presilovky: 0:1
Oslabenia: 1:0