Sobota 25. 2., meniny má Frederik(a), zajtra Viktor.Význam mien.

Spartak v príprave vyhral nad Senicou, Banovič sa vážne zranil

Vydané 4.2.2017 o 12.27, autor Ján Král

pošli na vybrali.sme.sk

Futbalisti Spartaka Trnava zaznamenali v príprave víťazstvo. V meraní síl dvoch fortunaligistov zdolali v sobotu na umelej tráve v Senici miestny FK 2:0.

Spartak v príprave vyhral nad Senicou, Banovič sa vážne zranil

Spartakovci zabrali v príprave naplno. Ilustračné foto: spartak.sk

Andeli vstúpili do zápasu ideálne, už od tretej minúty sa ujali vedenia po góle Košťála. Senica neskôr ožila, hrozila hlavne po štandardkách, Jakubech si ale udržal čisté konto.

Čiernou škvrnou prvého polčasu bolo zranenie stopéra Banoviča, ktorý je v Trnave na skusoch ako voľný hráč po odhlásení sa Myjavy z ligy.

Pri dlhom nákope lopty si poranil koleno. Hráča previezli do nemocnice v Skalici, podľa predbežných informácií má podozrenie na zlomeninu jabĺčka.

Šancu v A-mužstve dostal od začiatku stretnutia aj odchovanec Tomovič, ktorý hráva v rezervnom tíme Trnavy.

V druhom polčase mali viac z hry Trnavčania, do šancí sa po krídelných akciách dostali Dubec a Košťál, po štandardke nepresne hlavičkoval Hladík.

V 89. minúte potvrdil trnavské víťazstvo Kerlon, ktorý ideálne zatočil priamy kop nariadený za faul na Tomoviča do senickej bránky.

V utorok o 13.00 privítajú Trnavčania v ďalšom prípravnom stretnutí druholigový Zvolen. Duel sa uskutoční na umelej tráve v Národnom tréningovom centre v Senci.

Zostrih zápasu:

Záznam zápasu:

FK Senica – Spartak Trnava 0:2 (0:1)

Gól: 3. Košťál, 89. Kerlon

SENICA: Šulla – Mareš, Lukomirak, Pillár, Ježdík – Blažek – M. Kosorin, Šašinka, Krč, Brigant – Turyna. Striedali: Plach – Ajnadžič, Červeňák

SPARTAK: Jakubech (46. Vantruba) – Kadlec, Hladík, Banovič (25. Oravec), Čonka - Tomovič, Bello – Jirka (46. Schranz), Košťál (66. Kerlon), Gagnon (66. Mihálik) – Dubec (66. Yilmaz)

Väzenský dozorca sa pokúsil obesiť, na následky zranení zomrel

Udalosť sa stala v ústave Hrnčiarovce nad Parnou. celý článok

Polícia zadržala podozrivého z krádeže vo fanshope Spartaka a ďalších prevádzkach v Trnave

Polícia zadržala podozrivého z krádeže vo fanshope Spartaka a ďalších prevádzkach v Trnave

V prípade uznania viny mu hrozí trest odňatia slobody na tri až desať rokov. celý článok

Nečakaný zvrat na súde: Synovi Ladislava Matoviča sa údajne vyhrážali takáčovcami

Advokát Juraj A. Tomáša Matoviča podľa jeho výpovede presvedčil, aby nehnuteľný majetok po otcovi previedol na inú... celý článok

Victory Tip 2015

Jazierce FIAT servis CelioBio zdravá výživa Maxis Real Gašparík mäsovýroba 2017 Bábence Unihouse Remax Sport House Angels 2017

Spartak v úvodnom jarnom kole prehral s Michalovcami

Spartak v úvodnom jarnom kole prehral s Michalovcami

Spartak Trnava vstúpil do jarnej časti Fortuna ligy prehrou. V Národnom tréningovom centre v Poprade podľahol... pozrieť video