ŠPORT - Hokej | 4.2.2017, 13.25, prispievatelia

Trnavskí hokejisti ukončili sériu piatich prehier v rade.

Gladiátori uspeli v Martine, porazili rezervu extraligistu

Ilustračné foto: archív TH

Hokejisti HK Trnava vyhrali na ľade martinskej rezervy 3:2 a dokázali tak, že tento súper z Turca im mimoriadne vyhovuje. Rezervu extraligistu zdolali vo všetkých šiestich vzájomných zápasoch v tejto sezóne.

Skóre piatkového duelu otvoril Trnavčan Nino Szalay už v piatej minúte, avšak domáci Daniel Babka už o päť minút neskôr vyrovnal.

V druhej časti hry sa domáci dokonca dostali do vedenia, ale podobne ako to trnavské trvalo iba zopár minút, pretože stav skóre vyrovnal Martin Lukačovič.

O tom, že všetky body pôjdu do Trnavy rozhodol v 46. minúte Trnavčan Šimon Beták po asistencii Martina Čunderlíka. Nič na výsledku nezmenila ani domáca hra bez brankára, hostia vyhrali 3:2 a ukončili sériu piatich prehier v rade.

V nedeľu 5. februára hrajú Trnavčania v Spišskej Novej Vsi. Posledný súboj na domácom zimnom štadióne v základnej časti zvedú v stredu 8. februára o 17.00 proti Považskej Bystrici.

S najväčšiu pravdepodobnosťou sa gladiátori stretnú v play-off s tímom Detvy.