ŠPORT - Hokej | 6.2.2017, 08.30, prispievatelia

Trnavské góly strelili Martin Hrbáčik a Nino Szalay.

Trnavskí hokejisti uspeli v dohrávke na Spiši

Ilustračné foto: shutterstock.com

V dohrávke 43. kola vycestovali trnavskí hokejisti do Spišskej Novej Vsi a po bezgólovej prvej tretine dokázali dva razy skórovať. Prvý gól zápasu strelil Martin Hrbáčik v 27. minúte a o osem minút trafil do siete aj Nino Szalay.

Úspešný strelec v tom čase nemohol tušiť, že jeho zásah bude aj víťazný. Domáci ešte v druhej tretine znížili stav stretnutia na jeden gól.

Hoci boli v záverečnej tretine strelecky aktívnejší Spišiaci, viac gólov už nepridali. Jeden gól im rozhodca pre posunutú trnavskú bránku neuznal a nepomohla im ani hra bez brankára.

Gladiátori vyhrali 2:1 a pred zápasom v stredu 8. februára o 17.00 proti Považskej Bystrici sa naladili najlepšie ako mohli.