Gladiátori otočili zápas a porazili Považskú Bystricu

ŠPORT - Hokej | 9.2.2017, 09.44, prispievatelia

Trnavčania si pripísali tretiu výhru v rade za sebou.

Gladiátori otočili zápas a porazili Považskú Bystricu

Glemba vyrovnával proti Považskej Bystrici na 2:2. Archivne foto: D. Haršáni

V poslednom domácom zápase v základnej časti prvej slovenskej hokejovej ligy privítali gladiátori súpera z Považskej Bystrice.

Trnavčania od úvodnej minúty prehrávali po zásahu Palečka, hostia boli pri chuti a v pätnástej minúte sa dostali po zásahu Kubiša do dvojgólového vedenia.

Trnavčania však nezložili zbrane a krátko pred koncom prvej tretiny znížil Nino Szalay.

Dokonalý obrat v stretnutí sa domácim podaril v úvode strednej časti hry, keď dva góly v rýchlom slede strelili Michal Glemba a Martin Hrbáčik.

Výhru pre domácich hokejistov potvrdil v poslednej tretine Dávid Okoličány. Po víťazstve 4:2 si domáci hráči pripísali tretiu výhru v rade a pred blížiacim sa play-off sú v dobrej forme.

Posledný zápas v základnej časti odohrajú Trnavčania na ľade Michaloviec v piatok 10. februára.

1. HOKEJOVÁ LIGA –53. KOLO:

HK Gladiators Trnava – HK Považská Bystrica 4:2 (1:2, 2:0, 1:0)
Góly: 19. Szalay, 23. Glemba, 24. Hrbáčik, 48. Okoličány – 1. Paleček, 15. Kubiš

Strely: 44:32
Vylúčenia: 4:4
Presilovky: 1:0