Gladiátori podľahli Detve aj v druhom zápase play-off, séria pokračuje v Trnave

ŠPORT - Hokej | 16.2.2017, 09.20, prispievatelia

Jediný gól Trnavčanov strelil Dávid Schmidt vo vlastnom oslabení.

Gladiátori podľahli Detve aj v druhom zápase play-off, séria pokračuje v Trnave

Ilustračné foto: archív TH

Trnavskí hokejisti neuspeli na detvianskom ľade ani v druhom zápase prvého kola play-off a prehrali 1:2.

Po prvej bezgólovej tretine sa v úvode druhej tretiny dva razy v krátkom slede presadili domáci Říha a Žilka.

Strelecky sa Trnava chytila až v poslednej časti zápasu, keď Dávid Schmidt skóroval dokonca vo vlastnom oslabení. Zápas do predĺženia neposlala ani hra bez brankára v podaní gladiátorov a tak Detva vedie po ďalšom tesnom víťazstve 2:1 na zápasy už 2:0.

Séria sa sťahuje do Trnavy, tretí zápas v poradí sa začína v sobotu 18. februára o 17.00. Gladiátori už musia vyhrať, hrá sa totiž na tri víťazné stretnutia.