Futbal: Siladice v príprave deklasovali Modranku, Piešťany zdolali Borovce

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 19.2.2017, 20.29, Ján Král

Mužstvá z nižších súťaží hrali prípravné zápasy.

Futbal: Siladice v príprave deklasovali Modranku, Piešťany zdolali Borovce

Siladičan Adam Horváth výrazne prispel k víťazstvu svojho tímu. Archívne foto: Ján Král

Malženice držali krok s rezervou Dunajskej Stredy, za ktorú nastúpilo viacero hráčov A-tímu (Brašeň, Černák, Michalík, Meszarosz, Kosorin, Tofiloski) do 80. minúty. Potom strelilo mužstvo zo Žitného ostrova gól a behom štyroch minút pridalo ďalšie tri.

Majcichovčania o zápase so Špačincami, kde sa zrodil výsledok 2:2, na sociálnej sieti napísali: „Síce sme dvakrát prehrávali, no i napriek tomu sa nám podarilo na súpera zo Špačiniec dotiahnuť a zápas sa na priebeh skončil spravodlivou remízou 2:2. V prvom polčase sa súper prezentoval dobrou hrou a využil naše hrúbky v obrane. V druhom polčase sa nám podarilo zlepšenou hrou vyrovnať zásluhou hlavičky Jaroslava Daniša. Ďalšie možnosti v podaní Ľuboša Hrčku zostali nevyužité.“

Veľké Kostoľany podľahli Hlohovcu 1:4. Slovan bol v zápase lepším tímom, ale po prestriedaní poľavil a súperovi sa podarilo výsledok korigovať.

Suchá nad Parnou remizovala v Koplotovciach 1:1 a podľahla rezerve Jaslovských Bohuníc 0:5. Áčko Jaslovských Bohuníc si hladko poradilo s Dominom Bratislava 6:0.

Víťazstvo v príprave zaznamenali aj Slovenská Nová Ves, Piešťany, Moravany nad Váhom, Košolná, Siladice či Zavar. Pozrite si sumár výsledkov.

Veľké Kostoľany - Hlohovec 1:4 (0:2)

Góly: Grígel – Došek 2, Suchánek, Srnec

VEĽ. KOSTOĽANY: Jamrich - Kolarovič, Janíček, Čeliga, Janega, Šuliman, Grígel, Lopatka, Svitek, Virág, Filin (Mačica, Troják, Strečanský)

HLOHOVEC: Planický – Habán, Andrássy, Veľký, Svíba – Adamík, Planieta, Cabadaj, Suchánek – Srnec, Došek (Moravčík, Gubala, Vlado)

Špačince - Majcichov 2:2 (2:1)
Góly: Neštický, Daniš - Hornák, Bunček

MAJCICHOV: Miškovič – L. Štrbo, Zajíček, Marek, Židek - Mišina, Daniš, Neštický, Holka - Hrčka, Tokoš (Krivosudský, M. Štrbo, Márföldi)

Dunajská Streda B – Malženice 4:0 (0:0)

Koplotovce – Suchá nad Parnou 1:1 (1:1)

Gól Koplotoviec: Volko

KOPLOTOVCE: Čief – Peťovský, Miklovič, Pokryvka, Kováč, Čulák, Tajber, Volko, Majerník, Vokel, Vančo (Tvrdý, Lackovič, Zámočník, Bališ)

Pusté Úľany – Slovenská Nová Ves 3:7 (1:2)

Góly: Hrušovský 2, M. Volek,Zachar, A. Volek, Greguš

KOŠOLNÁ: Hudek – Zachar, A. Volek, Turanský, Kosnáč – Holekši, Ševčík, M. Volek, Váry – Greguš, Holekši (Hrušovský, Bobok, Halaksa)

Siladice - Modranka 10:3

Góly Siladíc: Horváth 3, Varga 2, F. Lančarič 2, Mesároš, Beránek, Rau

Zavar - Trakovice 9:1 (2:1)

Gól Trakovíc: Taraba

ZAVAR: Kollár - Tolarovič, Husár, Mar. Ščasnovič, Kačinec - T. Kubiš, Š. Chudý, Žemla, Komarňanský - Taraba, P. Kubiš (Krajčovič, Blažo, J. Janovič, M. Janovič)

Jaslovské Bohunice A - Domino Bratislava 6:0 (3:0)

Góly: Pavlík 2, Dobiš 2, Doka, Moravanský

Jaslovské Bohunice B – Suchá nad Parnou 5:0 (4:0)

Hral prípravný zápas aj váš tím? Pošlite nám výsledok (aj polčasový), strelcov gólov a zostavu na kral@trnavskyhlas.sk alebo 0917 344 193 a informáciu zverejníme na našom webe.