Spartak opäť sklamal, prehral aj so Senicou

ŠPORT - Futbal - Spartak | 25.2.2017, 18.57, Ján Král

Spartak Trnava vyšiel bodovo naprázdno aj v druhom jarnom stretnutí. Na ihrisku v Zlatých Moravciach, kde sa hralo pre rekonštrukciu trnavskej hracej plochy, prekvapujúco podľahol Senici 0:1.

Uzimení diváci videli na ťažkom prepieskovanom teréne slabý futbal. Senici stačila na body pozorná defenzíva, Trnavčania sa proti obranne ladenému súperovi nedokázali presadiť.

Aktívnejší smerom dopredu boli od úvodu Trnavčania, svoje šance ale nevyužili Jirka, Yilmaz ani Mikovič.

Po bezgólovom polčase udreli z ničoho nič Záhoráci. Kratochvílov center v 57. minúte Jakubech zrazil iba pred Kováča a ten zblízka zasunul loptu do siete – 0:1.

Andeli skúšali vyrovnať, Halilovičove pokusy ale mali iba propagačný charakter, neskôr neuspel ani striedajúci Dubec.

Záverečný nápor andelov bol len platonický a tak podpriemerný zápas skončil prekvapujúcim víťazstvom Senice, ktorá po Žiline zaskočila aj Trnavu.