Futbal, 4. liga: Boleráz zdolal Myjavu, Hlohovcu utiekli body v samom závere

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 12.3.2017, 17.21, prispievatelia

Boleráz porazil rezervu Myjavy 2:0, oba presné zásahy strelili domáci v prvom polčase. Skóre otvoril už v druhej minúte Lalík a krátko pred uplynutím polhodiny hry zvýšil Mackovčín.

Futbal, 4. liga: Boleráz zdolal Myjavu, Hlohovcu utiekli body v samom závere

Pavlovi Mackovčínovi sa strelecky darí, vsietil už svoj tretí jarný gól. Foto: Ján Král

Šimonovany strelili gól Hlohovcu až v úplnom závere, z mesta ruží si  odvážajú všetky tri body za víťazstvo 1:0.

Gól strelilo v závere aj Vrbové, gólom Zelenaya z 84. minúty porazilo Prečín na jeho pôde 1:0.

Jaslovské Bohunice už v sobotu porazilo Borčice 3:2. Viac o zápase nájdete TU.

4. LIGA – 18. KOLO:

Boleráz – Myjava B 2:0 (2:0)
Góly: 2. Lalík, 29. Mackovčín
BOLERÁZ: Hrivňák - Hutár, Klačo, Mackovčín, Mir. Daniš, Blaško, Bagi, Guoth, Líška, Lalík, Kitta (Németh, Mikinič, Červenka)

Prečín – Vrbové 0:1 (0:0)
Gól: 84. Zelenay
VRBOVÉ: Grežo – Michálek, Ďuračka, Vlado, Blaško, Sumer, Prosňanský, Majgot, Gažík, Andrísek, Železník (Spál, Zelenay, Šimor)

Hlohovec – Šimonovany 0:1 (0:0)
Gól: 90. Žikavský
HLOHOVEC: Planický – M. Habán, Svíba, Veľký, Cabadaj, Srnec, Došek, Planieta, Gubala, Adamík, Suchánek (D. Habán)

Jaslovské Bohunice – Borčice 3:2 (1:1)
Góly: 17. P. Krajčovič (pen), 64. vlastný Hanzel, 69. Machovič – 42. Mravec, 55. Plavšič
JASL. BOHUNICE: Matejkovič – Lančarič, Poláček, Jakubička, Meško – Machovič (80. Buchanec), Doka, Janso, Krajčovič (75. Dobiš), Halmo (89. Koleno) - Pavlík
BORČICE: Bobot – Siva, Plavšič, Mravec, Ľ. Hanzel (85. Púpala) - Križko - Novák, Náther, Barčík, Zuziak (70. Mačina) - Le Giang (59. Slávik)

Partizánske – Častkovce 2:0

Nová Dubnica – Domaniža 1:0

Holíč – Trenčianske Teplice 2:3

Voľno: Malženice a Trenčianske Stankovce

1 Borčice 17 14 1 2 52 : 11 43 19
2 Malženice 16 9 5 2 35 : 16 32 8