Futbal, 2. liga: Juniorka Spartaka prehrala v Skalici

ŠPORT - Futbal - Spartak | 14.3.2017, 08.00, Ján Král

Juniorka Spartaka v pondelkovej dohrávke 20. kola druhej ligy skupiny západ síce viedli v Skalici, ale napokon na pôde lídra súťaže prehrali.

Futbal, 2. liga: Juniorka Spartaka prehrala v Skalici

Momentka zo zápasu. Foto: Lukáš Grinaj

Za trnavskú rezervu skórovali v 34. minúte Čerednyčenko, v 66. minúte si ale Tomovič strelil vlastný gól a keď už to vyzeralo na deľbu bodov, prišla 87. minúta a gól  Szöcsa na konečných 2:1 pre Skalicu.

Tréner juniorov Spartaka Marián Šarmír po zápase povedal: "Vedeli sme, aký súper nás čaká. Skalica je prvá v tabuľke, čomu sme prispôsobili aj taktiku. Vychádzali sme zo zabezpečenej obrany do rýchlych protiútokov a chceli zhustiť stredovú zónu. Prvé dejstvo bolo z našej strany veľmi dobré, chalani hrali disciplinovane. Neporovnateľne zo zápasu proti Šamorínu. Situácie dobre riešil Hladík a dirigoval svojich spoluhráčov. Po vedúcom góle všetko nasvedčovalo tomu, že sa domáci budú trápiť. Žiaľ, podobne ako v minulom kole, tak aj teraz sme si strelili vlastný gól. Nebyť tohto momentu, súper ešte dvadsať minút po zápase nedá gól. Chalanom nemám čo vyčítať, hrali sme to, na čo máme."

Do konca základnej časti druhej ligy zostávajú dve kolá, Trnavčania už musia bodovať naplno. V sobotu 18. marca o 15.30 privítajú v Červeníku Pohronie, potom pocestujú do Nitry.