Utorok 25. 4., meniny má Marek, zajtra Jaroslava.Význam mien.

Futbal, 7. liga B: Kľačany remizovali s Chtelnicou, Koplotovce si poradili s Dubovanmi

Vydané 19.3.2017 o 18.02, prispievatelia

pošli na vybrali.sme.sk

Šláger kola medzi Kľačanmi a Chtelnicou sa skočil deľbou bodov. Skóre otvoril už v šiestej minúte hosťujúci Michal Hrčka, ale domáci po góloch Michala Köplingera a Atanasa Alekseeva otočili vývoj zápasu. V druhej časti hry vyrovnal za Chtelnicu svojim druhým gólom v zápase Hrčka.

Futbal, 7. liga B: Kľačany remizovali s Chtelnicou, Koplotovce si poradili s Dubovanmi

Futbalisti Prašníka zaznamenali remízu s Veselým. Foto: Miroslav Ledecký

Remíza týchto dvoch tímov najviac vyhovuje Koplotovciam, ktoré boli favoritom proti Dubovanom a tejto úlohy sa zhostili bez zaváhania. Dva góly od dvoch strelcov a jednoznačný výsledok 4:0 bol na svete. Za domácich skórovali Marek Tajber a Martin Čulák.

Koplotovce vedú ligu o dva body práve pred Kľačanmi a Chtelnicou.

Ostrov vyhral v Ratnovciach 2:0, za víťazný tím skórovali Patrik Bartoš v polčase prvom a Jaroslav Lukáč v polčase druhom.

Bojničky si zastrieľali v Banke, outsiderovi súťaže naložili poltucet gólov. Dva razy sa trafil kapitán Ľubomír Kabát, rovnaký počet zásahov pridal aj Dávid Vokel. Do listiny strelcov sa zapísali aj Pavol Škoda a striedajúci Filip Farkaš.

Prašník a Veselé si body podelili, domáci síce viedli od dvadsiatej minúty po góle Lukáša Konkuša, ale v druhej polovici zápasu vyrovnal zo štandardky Denis Krajčo.

Pečenady vyhrali v Šípkovom 3:1 a postaral sa o to hetrikom Michal Kaľuha. Jediný gól domácich zaznamenal Lukáš Šalát.

Moravany prehrávali doma s Trakovicami po prvom polčase 0:1, keď sieť napol hosťujúci Patrik Husár, ale Juraj Jánošík dvomi a Ladislav jedným gólom otočili vývoj skóre. Trakovice stihli už iba znížiť na 3:2 Matúšom Janovičom.

PLETIVA 7. LIGA B – 18. KOLO:

Ratnovce – Ostrov 0:2 (0:1)

Góly: 35. Bartoš, 85. Lukáč

RATNOVCE: Burzala - Petrík, Vetrík, Paulovič, Bílik, Geschwandtner, Jančovič, Brezovan, Pulman, Bališ, Žák (Bírešík, Šiška, Kopal)

OSTROV: Hajdín - Legiň, Bartoš, Daniel Valo , Kantek, Urbánek, Regina, Kabát, Bojkovski, Lukáč, Zsolnay (Bečarevič, M. Svetlík, Bolješik)

Banka – Bojničky 1:6 (1:3)

Góly: 28. L. Šnajdar – 2. Škoda, 10. a 55. Ľ. Kabát, 35. a 60. Vokel, 79. Farkaš

ČK: 51. S. Šnajdar (Banka)

BANKA: Nitka - Varga, Samuhel, Ladislav Šnajdar, Stanislav Šnajdar, Hulman, Švikruha, Kopp, Menyhért, Belan, Babač (Seman, Babiš)

BOJNIČKY: Sersen - Václavík, Kubiček, Špáčil, Škoda, Broš, Ľubomír Kabát , Čagánek, Táčovský, Vokel, Kubíček (Halas, Farkaš)

Prašník – Veselé 1:1 (1:0)

Góly: 20. L. Konkuš – 63. Krajčo

PRAŠNÍK: Kulich - Žilka, Kazík, Rastislav Bielik, Hrnčiar, Kubík, Konkuš, Matys, Obuch, Priebracha, Ondrej Bielik (Pašmík, Žažo)

VESELÉ: Ševečka - Konečný, Denis Krajčo, Rácz, Jurda, Tomáš Michalčík , Bokor, Matúš Krajčo, Bašovský, Klúčovský, Lesay (Chudý, Konček)

Šípkové – Pečeňady 1:3 (0:2)

Góly: 47. Šalát – 43., 44. a 89. Kaľuha

ŠÍPKOVÉ: Líška - Oška, Hanuliak, Peter Ilenčík, Ivan Ilenčík, Tomáš Balcír, Puvák, Marian Balcír, Šalát, Žák, Žilka (A. Kolník, Držík)

PEČEŇADY: Rybanský - Kaľuha, Mitošinka, Samuel Izakovič , Durdy, Ondrášik, Gula, Daniška, Bulák, Chudý, Antal (Uhlík, Zubčák, Ondrášik)

Koplotovce – Dubovany 4:0 (2:0)

Góly: 25. a 55. Tajber, 43. a 50. Čulák

KOPLOTOVCE: Alchus - Pokryvka, Huska, Farkaš, Peťovský, Čulák, Kováč, Tajber, Volko, Majerník, Lackovič (Masár)

DUBOVANY: Tonkovič - Boldiš, Dovičič, Ľuboš Kusý , Bubák, Masarik, Lietavec, Š. Strečanský, Vrbík, Masaryk, Lesaj (M. Strečanský)

Kľačany – Chtelnica 2:2 (2:1)

Góly: 8. M. Köplinger, 37. Alekseev – 6. a 55. M. Hrčka

KĽAČANY: Kubatka - Peťko, Lukáš Ďuriš, Šudý, Paulovič, Ďuriš, Michal Köplinger, Mokrička, Gula, Richard Köplinger, Predeliev Alekseev (Súľovský, Lamparský)

CHTELNICA: Púdela - Rechtorík, Piešťanský, Bogora, Lukáčik, Slabý, Čížik, Rastislav Tomáška , Tomašovič, Hrčka, Zemko (Brisuda, Piačka)

Moravany – Trakovice 3:2 (0:1)

Góly: 47. a 75. J. Jánošík, 48. Miklovič – 6. Husár, 87. Janovič

MORAVANY: Krchlík - Števík, Jenčík, Strnisko, Ivan Jánošík, Miklovič, Štefanec, Miškerník, Dechet, Juraj Jánošík, Polák (Dávidek)

TRAKOVICE: Kollár - Žemla, Husár, Taraba, Janovič, Tolarovič, Matúš Komarňanský , Kubiš, Ščasnovič, Chudý, Kačinec (Blažo)

V Smoleniciach sprístupnia cez sezónu viaceré turistické lákadlá

Najmladší zámok na Slovensku láka návštevníkov novým otváracím časom, vďaka čomu ho budú môcť navštíviť aj... celý článok

Tvrdé údery, chlapské duely a jeden skutočne nečakaný obrat. Piatkový galavečer bojových športov Perún Fight... celý článok

Dekanka Petránová obhajuje účasť Rostása na konferencii FMK UCM

Dekanka Fakulty masmediálnej komunikácie Univerzity sv. Cyrila a Metoda (UCM) Dana Petranová obhajuje účasť... celý článok

Jazierce FIAT servis CelioBio zdravá výživa Tlak na lavičke Gašparík mäsovýroba 2017 Bábence Unihouse Remax Sport House Angels 2017

Futbal, 4. liga: Malženice vyhrali v Hlohovci, Boleráz bodoval naplno v Novej Dubnici

Futbal, 4. liga: Malženice vyhrali v Hlohovci, Boleráz bodoval naplno v Novej Dubnici

Myjava pred zápasom v Jaslovských Bohuniciach ťahala dlhú šnúru bez inkasovaného gólu, v 45. minúte ale... pozrieť video