Piatok 22. 9., meniny má Móric, zajtra Zdenka.Význam mien.

Futbal, 4. liga: Boleráz zdolal Holíč, Jaslovské Bohunice vyhrali v Domaniži

Vydané 19.3.2017 o 18.32, autor Ján Král

pošli na vybrali.sme.sk

Vrbové doma zabralo naplno proti Partizánskemu. Domácich poslal do vedenia Zelenay, z penalty zvýšil na rozdiel dvoch gólov a hoci hostia po zmene strán korigovali Kučerkom, Vercholom tretím gólom dodal Vrbovému znova potrebný pokoj. Partizánske ešte v závere z penalty znížilo, ale ďalší gól už nepridalo a tak sa z troch bodov po výsledku 3:2 tešili domáci.

Futbal, 4. liga: Boleráz zdolal Holíč, Jaslovské Bohunice vyhrali v Domaniži

Víťazný gól Vrbového v podaní Matúša Vercholu. Foto: Miroslav Ledecký

Myjava zdolal Malženice 1:0, o výsledku rozhodol gól Tomana zo 75. minúty, keď po rohovom kope hlavičkoval do protipohybu brankára Močka. Ten zlikvidoval viaceré šance domáceho Spartaka, za Dynamo mali najväčšie príležitosti Rehák a Benkovský, lopta si z ich kopačiek ale cestu do siete nenašla.

Hlohovec viedol v Častkovciach po góle Srnca zo 42. minúty, ešte do prestávky ale vyrovnal domáci kapitán Madro a po hodine hry stanovil na konečných 2:1 Jančovič.

Jaslovské Bohunice vyhrali ďalší náročný zápas, v Domaniže triumfovali 3:2. V 27. minúte viedli po zásahoch Pavlíka a Dobiša už dvojgólovým rozdielom, domáci ale po zmene strán do 56. minúty vyrovnali, keď druhý gól dosiahli z penalty. Posledné slovo ale patrilo hráčom ŠK Blava, v 86. minúte Halmo strhol výsledok v prospech hostí.

Vo víťaznom jarnom ťažení pokračuje Boleráz. V poradí už treťom domácom zápase za sebou zdolal tentoraz Holíč. O výhre Slavoja rozhodol v 81. minúte Guoth, ktorý do klubu prišiel v zimnej prestávke. Hostia hrali od 71. minúty bez vylúčeného Dubca.

4. LIGA SZ - 19. KOLO:
Vrbové – Partizánske 3:2 (2:0)
Góly: 7. Zelenay, 26. Železník (pen), 53. Verchola – 48. Kučerka, 80. Benca (pen)
VRBOVÉ: Grežo – Blaško, Verchola, Vlado (67. Michálek), Ďuračka, Gažík, Sumer, Prošňanský, Andrísek, Zelenay (85. Matejka), Železník (71. Majgot)

Myjava B – Malženice 1:0 (0:0)
Gól: 75. Toman
MALŽENICE: Močko – Lulovič, Chynoradský, Vdovjak, Hlúch - Čmilanský (77. D. Blaho), Barborík, Rehák (58. Pikulík), P. Balážik, J. Krajčovič - Benkovský

Domaniža – Jaslovské Bohunice 2:3 (0:2)
Góly: 53. Košút, 56. Svitek (pen) – 8. Pavlík, 27. Dobiš, 86. Halmo
JASL. BOHUNICE: Matejkovič – Meško, Poláček, Jakubička, Janso, Koleno, Doka, P. Krajčovič (66. Kunovský), Dobiš (77. Buchanec), Halmo (90. Prvý), Pavlík

Častkovce – Hlohovec 2:1 (1:1)
Góly: 44. Madro, 60. Jančovič – 42. Srnec
HLOHOVEC: Planický – Svíba, M. Habán, Andrássy (12. P. Blaho), Veľký (74. Planieta), Cabadaj, Gubala, Adamík (83. D. Habán), Suchánek, Srnec, Došek

Boleráz – Holíč 1:0 (0:0)
Gól: 81. Guoth
ČK: 71. Dubec (Holíč)
BOLERÁZ: Hrivňák – Polák (84. Mikinič), Hutár, Mackovčín, Blaško, Bagi, Líška, Lalík, Németh, Kitta, Guoth (87. Mir. Daniš)

Šimonovany – Nová Dubnica 0:0

Trenčianske Stankovce – Trenčianske Teplice 1:0 (1:0)

Mesto Trnava ponúklo poliklinike objednávací systém, lekári ho odmietli

Pacienti Mestskej polikliniky si poradovník musia naďalej zostavovať sami alebo podľa inštrukcií konkrétnej ambulancie. celý článok

Spartak vyhral nad Zlatými Moravcami, rozhodol gól Jirku

Spartak Trnava vyhral v deviatom kole Fortuna ligy nad Zlatými Moravcami. O víťazstve andelov rozhodol jediný gól,... celý článok

NÁZORY: Spartak ukázal proti Zlatým Moravciam klady i zápory, potešila defenzíva tímu

NÁZORY: Spartak ukázal proti Zlatým Moravciam klady i zápory, potešila defenzíva tímu

Spartak Trnava zažíva po výsledkovej stránke vydarené obdobie. Po výhre 1:0 nad Zlatými Moravcami sa andeli vyhupli na... celý článok

Jazierce Mazda Tanex Your Choice Cyklojazda do Smoleníc Fragile Trnava A-mont Trnava Gašparík mäsovýroba 2017 EuroHause Unihouse Bábence Remax Sport House