Futbal, 4. liga: Boleráz zdolal Holíč, Jaslovské Bohunice vyhrali v Domaniži

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 19.3.2017, 18.32, Ján Král

Vrbové doma zabralo naplno proti Partizánskemu. Domácich poslal do vedenia Zelenay, z penalty zvýšil na rozdiel dvoch gólov a hoci hostia po zmene strán korigovali Kučerkom, Vercholom tretím gólom dodal Vrbovému znova potrebný pokoj. Partizánske ešte v závere z penalty znížilo, ale ďalší gól už nepridalo a tak sa z troch bodov po výsledku 3:2 tešili domáci.

Futbal, 4. liga: Boleráz zdolal Holíč, Jaslovské Bohunice vyhrali v Domaniži

Víťazný gól Vrbového v podaní Matúša Vercholu. Foto: Miroslav Ledecký

Myjava zdolal Malženice 1:0, o výsledku rozhodol gól Tomana zo 75. minúty, keď po rohovom kope hlavičkoval do protipohybu brankára Močka. Ten zlikvidoval viaceré šance domáceho Spartaka, za Dynamo mali najväčšie príležitosti Rehák a Benkovský, lopta si z ich kopačiek ale cestu do siete nenašla.

Hlohovec viedol v Častkovciach po góle Srnca zo 42. minúty, ešte do prestávky ale vyrovnal domáci kapitán Madro a po hodine hry stanovil na konečných 2:1 Jančovič.

Jaslovské Bohunice vyhrali ďalší náročný zápas, v Domaniže triumfovali 3:2. V 27. minúte viedli po zásahoch Pavlíka a Dobiša už dvojgólovým rozdielom, domáci ale po zmene strán do 56. minúty vyrovnali, keď druhý gól dosiahli z penalty. Posledné slovo ale patrilo hráčom ŠK Blava, v 86. minúte Halmo strhol výsledok v prospech hostí.

Vo víťaznom jarnom ťažení pokračuje Boleráz. V poradí už treťom domácom zápase za sebou zdolal tentoraz Holíč. O výhre Slavoja rozhodol v 81. minúte Guoth, ktorý do klubu prišiel v zimnej prestávke. Hostia hrali od 71. minúty bez vylúčeného Dubca.

4. LIGA SZ - 19. KOLO:
Vrbové – Partizánske 3:2 (2:0)
Góly: 7. Zelenay, 26. Železník (pen), 53. Verchola – 48. Kučerka, 80. Benca (pen)
VRBOVÉ: Grežo – Blaško, Verchola, Vlado (67. Michálek), Ďuračka, Gažík, Sumer, Prošňanský, Andrísek, Zelenay (85. Matejka), Železník (71. Majgot)

Myjava B – Malženice 1:0 (0:0)
Gól: 75. Toman
MALŽENICE: Močko – Lulovič, Chynoradský, Vdovjak, Hlúch - Čmilanský (77. D. Blaho), Barborík, Rehák (58. Pikulík), P. Balážik, J. Krajčovič - Benkovský

Domaniža – Jaslovské Bohunice 2:3 (0:2)
Góly: 53. Košút, 56. Svitek (pen) – 8. Pavlík, 27. Dobiš, 86. Halmo
JASL. BOHUNICE: Matejkovič – Meško, Poláček, Jakubička, Janso, Koleno, Doka, P. Krajčovič (66. Kunovský), Dobiš (77. Buchanec), Halmo (90. Prvý), Pavlík

Častkovce – Hlohovec 2:1 (1:1)
Góly: 44. Madro, 60. Jančovič – 42. Srnec
HLOHOVEC: Planický – Svíba, M. Habán, Andrássy (12. P. Blaho), Veľký (74. Planieta), Cabadaj, Gubala, Adamík (83. D. Habán), Suchánek, Srnec, Došek