Štvrtok 23. 3., meniny má Adrián, zajtra Gabriel.Význam mien.

Futbal, 6. liga: Zavar strelil Brestovanom jedenásť gólov, Červeník vyhral v Zelenči

Vydané 19.3.2017 o 19.02, autor Ján Král

pošli na vybrali.sme.sk

Horná Krupá sa ujala vo Veľkom Orvišti vedenia z penalty, ktorú premenil Heteš. Súpera napokon rozobrala a uštedrila mu na jeho pôde šesťgólovú nakladačku. Dva góly dali Ivanič a Mikláš, jeden pridal Gašparík.

Futbal, 6. liga: Zavar strelil Brestovanom jedenásť gólov, Červeník vyhral v Zelenči

Leopoldov doma iba remizoval s Borovcami. Foto: Miroslav Ledecký

Brestovany sa trápia, od Zavara vyfasovali v derby stretnutí potupnú porážku 11:0. Domáci vzdorovali favoritovi iba do 21. minúty, potom odštartoval zavarské gólové hody Jakub Vyskoč. Do polčasu bolo 0:3 a po zmene strán pokračoval gólostroj, v ktorom Matej Chlebík strelil štyri góly.

Majcichov sa nedočkal víťazstva ani v treťom jarnom kole, doma prehral s Dolnou Krupou 1:2, hoci od piatej minúty vyhrával po góle Jaroslava Daniša. Za hostí však postupne otočili skóre Ištvanec a Pavol Bohunický.

O prekvapenie kola sa postaral Červeník, ktorý vyhral v Zelenči 4:2. Po bezgólovom polčase domácich zaskočil čistým hetrikom v rozpätí štrnásť minút kanonier Babic. Bánovec síce potom dvoma gólmi vrátil Zeleneč do hry, ale posledné slovo v zápase mal Branislav Krajčovič, ktorý stanovil konečný rezultát.

Papierové predpoklady vyvrátili Borovce, ktoré na pôde favorizovaného Leopoldova remizovali 1:1. Viedli pritom od 36. minúty zásahom Ivana Šišku, Ľuboš Švetska ale v 68. minúte zo štandardky vyrovnal.

Skóre v dueli Dolný Lopašov – Cífer bolo ako na hojdačke, dvakrát dorovnával Cífer, potom viedli hostia, no napokon v 85. minúte domáci Jozef Masárik rozhodol o konečnom výsledku 3:3 a deľbe bodov.

Dechticiam futbalová jar nevychádza, doma ich pripravili o všetky body aj Voderady. Už v piatej minúte začal svoje gólové hody Martin Dubovský. Ešte do prestávky síce vyrovnal Cmero, ale po zmene strán naklonil misky váh na stranu Voderád opäť Cíferský a Dubovský v 60. a 90. minúte skompletizoval svoj hetrik a stanovil na konečných 1:4.

Siladice ešte v sobotu vyhrali v Šulekove 4:3, o zápase sme podrobnejšie písali TU.

6. LIGA – 18. KOLO:

Dechtice – Voderady 1:4 (1:1)

Góly: 36. Cmero – 5., 60. a 90. Martin Dubovský, 48. Cíferský

DECHTICE: Kúdela – M. Maška, Krivánek, Kalaš, Drgoň, Komadel, Hlavatovič, Cmero, Jurkas, Kunka, Sliva (R. Maška, Pav. Maška)

VODERADY: Bachratý – Marek Dubovský, Lacuška, Kondákor, Rosypál, Cíferský, P. Páleník, Trog, S. Páleník, Šurina, Martin Dubovský (Hornáček)

Leopoldov – Borovce 1:1 (0:1)

Góly: 68. Švestka – 36. Šiška

LEOPOLDOV: P. Tvrdý – Endrle, Gatci, Kavuliak, Holan, Piovarči, Prosnan, Pobjecký, Švestka, L. Tvrdý, T. Žemla (Krajinčák, Ondriga)

BOROVCE: Valo – Pet. Herceg, Šašo, O. Macháč, Dubovský, M. Jankech, Kolník, Urban, Koprna, P. Jankech, Šiška (Pav. Herceg)

Dolný Lopašov – Cífer 3:3 (1:0)

Góly: 12. a 85. J. Masárik, 50. P. Bobák – 48. Krutý, 52. Domorák, 82. Slabý

DOL. LOPAŠOV: Pavelský – Beblavý, Braniša, Buchel, Gula, Zemko, Bobák, Cibrín, Mačica, Masárik, Vrbovský (Lenghart, Kabela)

CÍFER: Páleník – Krutý, Slabý, Tim. Tibenský, Fulier, Kupkovič, Gross, M. Mrva, Savchenko, Magdolen, Gašparovič (Domorák, Tom. Tibenský, Roman)

Zeleneč – Červeník 2:4 (0:0)

Góly: 69. a 72. Bánovec - 48., 55. a 62. Babic, 81. B. Krajčovič

ZELENEČ: Gottstein – Klandúch, Bartovič, Bilčík, Nemček, A. Bednárik, Čapla, Tibenský, Sedlák, Bánovec, J. Horváth (Šmidovič, K. Kralič)

ČERVENÍK: Vinci – Kopúnek, R. Ješko, Gábriš, A. Králič, Modrovič, M. Ješko, Jarábek, Adamkovič, Babic, B. Krajčovič (J. Vančo, Štefunko, Boháčik)

Veľké Orvište – Horná Krupá 0:6 (0:2)

Góly: 15. Heteš (pen), 20. a 65. Ivanič, 48. Gašparík, 82. a 89. Mikláš

VEĽ. ORVIŠTE: Strecký – Putek, Bartošek, Stolárik, Hábek, Šároši, Belica, Herceg, I. Horváth, Budka, Králik (Mišík)

HOR. KRUPÁ: Horný – Zázik, Mikláš, Holič, Heteš, Fodor, Krchnár, Boledovič, Strečanský, Gašparík, Ivanič (Nižňan, Šige)

Brestovany – Zavar 0:11 (0:3)

Góly: 21. Jak. Vyskoč, 36. Ťažký, 43., 60., 70. a 77. Chlebík, 46. a 90. Beňo, 54. Táčovský (pen), 66. Matej Psota

BRESTOVANY: D. Valášek – A. Zlatohlávek, Škreňo, P. Rejduga, T. Vyskoč, D. Dorčiak, Famin, Mar. Kollár, Vidovič, Spevák, Kozák (Sládeček, Kuchta, D. Zlatohlávek)

ZAVAR: Žitník – Dobrovodský, Táčovský, Kardoš, Ťažký, Tandlmayer, Matej Psota, Jak. Vyskoč, Oláh, Beňo, Chlebík (M. Vido, Juriš, Potisk)

Majcichov – Dolná Krupá 1:2 (1:1)

Góly: 5. J. Daniš – 18. Ištvanec, 68. P. Bohunický

MAJCICHOV: Miškovič – Susko, Holka, M. Štrbo, Novota, Zajíček, Valovič, Neštický, J. Daniš, Židek, Tokoš (Krivosudský, Marek, Bott)

DOL. KRUPÁ: Olšovský – P. Daniš, A. Skýpala, Štrbo, Kvetan, R. Skýpala, Gottwald, Mat. Bachratý, E. Horváth, Ištvanec, P. Bohunický (Sucháň, L. Boledovič, Bartoš)

16.  TJ Družstevník Brestovany 18 0 2 16   14 : 85 2 -25

Futbal po celej Trnave? Spartak pripravil vydarenú videopozvánku na svoje zápasy

Spartak Trnava pripravil pre svojich fanúšikov štýlovú videopozvánku na ligové futbalové zápasy. Účinkujú v nej... celý článok

Malženice vs. Boleráz: Rozhodnúť môže aj jeden gól, predpokladajú Gerši a Horník

Malženice vs. Boleráz: Rozhodnúť môže aj jeden gól, predpokladajú Gerši a Horník

Vo štvrtej lige severozápad sa schyľuje k veľkému šlágru. Malženice v nedeľu 26. marca o 15.00... celý článok

Krutú vraždu kňaza Poláka dodnes neobjasnili, jeho pamiatku si pripomenú v Borovciach

Krutú vraždu kňaza Poláka dodnes neobjasnili, jeho pamiatku si pripomenú v Borovciach

Zavraždený kňaz Štefan Polák bol rukami a nohami priviazaný o radiátor, ústa mal prelepené lepiacou páskou.... celý článok

Jazierce FIAT servis CelioBio zdravá výživa Záhrady Ecoterra City Wash City Arena Gašparík mäsovýroba 2017 Bábence Unihouse Remax Byt Sport House Angels 2017