Futbal, 6. liga: Zavar vyhral v Červeníku, Horná Krupá otočila duel s Dechticami

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 25.3.2017, 18.15, Ján Král

Horná Krupá ďalej vedie tabuľku, i keď sa potrápila s Dechticami, napokon ale zdolala súpera 2:1. Hostia viedli od 51. minúty gólom Pavla Mašku, v 69. minúte ale vyrovnal Gašparík. V 83. minúte videl červenú kartu po dvoch žltých v rozpätí troch minút hosťujúci Ružička. "Skazu" Dechtíc dokonal v 89. minúte rozhodujúcim gólom Mikláš.

Futbal, 6. liga: Zavar vyhral v Červeníku, Horná Krupá otočila duel s Dechticami

Ilustračné foto: Ján Král

Brestovany získali prvý jarný bod, vo Veľkom Orvišti remizovali 2:2. Stretnutie pritom mohli aj vyhrať, v zápase dvakrát viedli, keď góly strieľal Kozák, vyrovnať ale najprv dokázal Belic a po ňom Horváth.

Voderady pokračujú vo výbornej jarnej fazóne, tentoraz zdolali Šulekovo vysoko 5:1. Martin Dubovský dal v zápase dva góly, prvý hneď v úvode stretnutia. Dva zásahy pridal aj Filip Zelenský, ktorý sa vracia na trávniky po dlhšej vynútenej prestávke.

Najlepší strelec súťaže Martin Laurinec zo Siladíc strelil v dueli s Dolným Lopašovom ďalšie dva góly a na konte ich má v tejto sezóne už 26. V stretnutí pridal gól ešte aj striedajúci František Lančarič a Siladice vyhrali 3:0.

Cífer si poradil s Leopoldovom po výsledku 3:2. Na gól Slabého ešte odpovedal Švestka, Mrva potom pridal dva góly, vyrovnať sa hosťom už nepodarilo, iba korigovali Žemlom.

Zeleneč vyhral v Dolnej Krupej 3:1, k pohode mu pomohli dva rýchle góly, ktoré strelil do 19. minúty. Prvý strelil Bartovič, druhý Ujlaky. Po zmene strán síce Bohunický korigoval, ale posledné slovo mal v 86. minúte Bánovec.

V dueli Boroviec s Majcichovom padol iba jeden gól, v 52. minúte ho strelil hosťujúci Neštický.

V súboji Červeník – Zavar padli góly až v druhom polčase. Skóre otvoril krátko po zmene strán Zavarčan Tandlmayer, v 72. minúte poistil tri body pre hostí z penalty Táčovský.

6. LIGA - 19. KOLO:

Veľké Orvište – Brestovany 2:2 (1:1)

Góly: 44. Belica, 72. Horváth – 26. a 64. Kozák

VEĽ. ORVIŠTE: Strecký – Putek, Stolárik, Tanáč, Hábek, Jamrich, Belica, Ringoš, I. Horváth, D. Herceg, Budka (Mišík, Králik)

BRESTOVANY: Tomík – A. Zlatohlávek, Škreňo, P. Rejduga, Císar, Sládeček, Kozák, Famin, Mar. Kollár, Vidovič, Spevák (Sládeček)

Voderady – Šulekovo 5:1 (4:0)

Góly: 1. a 56. Martin Dubovský, 9. P. Páleník, 11. a 40. Zelenský – 65. M. Kolony

VODERADY: Bachratý – Marek Dubovský, Lacuška, Rosypál, Kondákor, P. Páleník, Cíferský, Zelenský, Trog, Martin Dubovský, Šurina (Horňáček, Gašparovič, S. Páleník)

ŠULEKOVO: L. Žemla – Knížat, Modrovič, P. Nemec, Taraba, Lackovič, Daniš, Karas, M. Kolony, T. Kolony, Šery

Horná Krupá – Dechtice 2:1 (0:0)

Góly: 69. Gašparík, 89. Mikláš - 51. Pav. Maška

ČK: 83.Ružička (Dechtice)

HOR. KRUPÁ: Vitek – Zázik, Mikláš, Nižňan, Holič, Heteš, Fodor, Boledovič, Strečanský, Gašparík, Ivanič (Šige)

DECHTICE: M. Kúdela – Komadel, Drgoň, Hlavatovič, Kunka, Jurkas, Ružička, Pav. Maška, R. Maška, Srdoš, Cmero (Chrvala, Sliva, Kalaš)

Cífer – Leopoldov 3:2 (2:1)

Góly: 4. Slabý, 30. a 55. M. Mrva – 27. Švestka, 83.T. Žemla

CÍFER: M. Páleník – Slabý, Tim. Tibenský, Fulier, Kupkovič, Gross, M. Mrva, Savchenko, Magdolen, Gašparovič, Domorák (Roman, Červenka, Repa)

LEOPOLDOV: P. Tvrdý – Endrle, Gatci, Kavuliak, Piovarči, Švestka, T. Žemla, Krajinčák, Loskot, Lukáčik (Holan, Prosnan)