Futbal, 5. liga: Zvončín zaváhal v Horných Orešanoch, Trebatice vyhrali v Drahovciach

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 26.3.2017, 18.14, prispievatelia

Trebatice už v sobotu zvíťazili v Drahovciach 2:1. Domáci síce vyhrali prvý polčas, ale v úvode druhého si strelili vlastný gól a v 67. minúte z priameho kopu otočil výsledok Chebeň.

Futbal, 5. liga: Zvončín zaváhal v Horných Orešanoch, Trebatice vyhrali v Drahovciach

Jozefa Greguša z Trebatíc (v bordovom) stíha Martin Vančo. Foto: Miroslav Ledecký

Zvončín v úplnom závere zápasu ratoval aspoň bod v Horných Orešanoch. Domáci vyhrávali od 60. minúty po góle Zvonára, za hostí vyrovnal Dolinaj. Nový tréner hornoorešianskej Iskry Jozef Zaťko tak zažil v prvom ostrom zápase deľbu bodov.

Veľké Kostoľany vyhrali rozdielom triedy v Krakovanoch. Skóre otvoril po polhodine hry Svítek a v druhom polčase pridal druhý gól hostí Buchanec. Posledný gól na 0:3 si domáci dali do vlastnej siete v úplnom závere duelu.

Križovany nestačili doma na Mokrý Háj a podľahli mu 0:3. Od 68. minúty