Futbal, 8. liga A: V predohrávke vyhrala trnavská Slávia vo Vlčkovciach

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 26.3.2017, 19.35, prispievatelia

Družstvá si predohrali 17. kolo 8. liga A.

Futbal, 8. liga A: V predohrávke vyhrala trnavská Slávia vo Vlčkovciach

Slávia začala jar víťazne. Archívne foto: Ján Král

Vo Vlčkovciach sa hral medzišestnástkový futbal plný faulov a po dvoch z nich kopali domáci futbalisti dva pokutové kopy. Prvý skončil na tyči trnavskej brány a druhú jedenástku chytil gólman Haraga.

Platilo nedáš  - dostaneš a hosťujúci Peter Holovič trestal hlavou po štandardke.

V závere polčasu sa podobne hlavou presadil aj domáci Richard Dano a do šatní sa išlo za stavu 1:1.

Dve minúty po začiatku druhej časti hry vybojoval striedajúci Poláček loptu a prihral Holovičovi, ktorý tvrdou strelou nedal brankárovi šancu.

Tretí gól Slávie dal Matej Lukačovič, ktorý z prvého dotyku s loptou z tridsiatich metrov za pomoci vetra poslal lob za domáceho strážcu siete.

To už hrali Vlčkovce bez vylúčeného Richarda Dana, ktorý videl za urážku rozhodcov červenú kartu.