Futbal, 4. liga: Boleráz vyhral po Bagiho hetriku, Malženice spasil Yesbergenov

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 2.4.2017, 18.02, prispievatelia

Bývalý ligista a momentálne stredopoliar Bolerázu Tomáš Bagi je v dobrej forme, dokázal to aj v súboji svojho tímu proti Prečínu a hosťom nastrieľal hetrik. Posledný gól Slavoja zaznamenal Erik Guoth, čím uzavrel na 4:2.

Tomáš Bagi strelecky opäť úradoval. Foto: Ján Král

Malženice prehrávali po polčase s Holíčom 0:1, ale Vdovjak a Barborík otočili skóre na 2:1. Hostia jedenásť minút pred koncom stihli vyrovnať, ale v 86. minúte zabezpečila tri body pre Dynamo posila z Kazachstanu Daulet Yesbergenov.

Čiernou škvrnou duelu bolo vážne zranenie stredopoliara Malženíc Daniela Benkovského, ktorého po nepríjemnom strete hlavami s protihráčom previezli do nemocnice.

Vrbové nestačilo doma na Novú Dubnicu a podľahlo jej 0:2.

Bezgólovou remízou sa skončil duel Častkoviec s Jaslovskými Bohunicami.