Piatok 28. 7., meniny má Krištof, zajtra Marta.Význam mien.

Futbal, 6. liga: Zeleneč strelil Borovciam desať gólov, Červeník vybuchol v Brestovanoch

Vydané 2.4.2017 o 19.14, autor Ján Král

pošli na vybrali.sme.sk

Zeleneč deklasoval Borovce 10:1! Mužom zápasu bol Miroslav Bánovec, ktorý napol sieť súpera šesťkrát a dorovnal sezónny strelecký účet doposiaľ najlepšieho kanoniera šiestej ligy Martina Laurinca zo Siladíc. Obaja rozvlnili sieť už 26 razy. Rozhodnuté bolo inak v zápase už v 34. minúte, keď domáci viedli trojgólovým rozdielom, postupne však do siete hostí padali ďalšie kúsky. Čestný úspech Boroviec zaznamenal Šimor.

Futbal, 6. liga: Zeleneč strelil Borovciam desať gólov, Červeník vybuchol v Brestovanoch

Momentka zo zápasu Leopoldov - Siladice. Súboj Ľuboša Švestku (v tmavom) a Ľuboša Raua. Foto: Miroslav Ledecký

Veľké prekvapenie sa zrodilo na úkor Červeníka, v Brestovanoch prehral 1:3. Domáci strelili všetky svoje góly do 32. minúty, hostia po prestávke síce ešte korigovali Babicom, ale nič to už nezmenilo na vôbec prvom víťazstve Brestovian v tejto sezóne.

Dolná Krupá získala veľmi cenné tri body, v Zavare vyhrala 2:0. Už v 16. minúte naklonil misky váh pre hostí Pavol Bohunický, v samom závere potom pečatil výsledok striedajúci Sucháň, ktorý bol v tom čase na ihrisku iba dve minúty. Kľúčovou persónou duelu bol gólman hostí František Olšovský, ktorý výbornými zákrokmi podržal svoje mužstvo, pričom chytal s nedoliečeným kolenom.

Majcichov doma stratil ďalšie body, na jeho pôde vyhral Cífer. Hostia viedli po góloch Matúša Mrvu a Jozefa Gašparoviča dvojgólovým rozdielom, v závere Krivosudský už len upravil skóre na konečných 1:2.

V derby stretnutí medzi Leopoldovom a Siladicami dominovali obrany, ani jeden tím neinkasoval a zrodila sa preto bezgólová remíza.

Voderady pokračujú v úspešnej sérii, tentoraz bodovali naplno na ihrisku Dolného Lopašova. Pod víťazstvo 2:0 sa gólmi podpísali Cíferský a najlepší strelec tímu Martin Dubovský.

Dechtice zvíťazili nad Veľkým Orvišťom 3:0, o góly sa postarali Jurkas, Krivánek a v samom závere stretnutia Kunka.

Hornej Krupej nevyhovoval hrboľatý terén v Šulekove, domáci sa snažili presadiť dlhými loptami na Mariána Kolonyho. V 57. minúte práve tento futbalista skóroval, pričom sa pri zákroku zranil brankár hostí Milan Horný, ktorý si poranil palec na nohe.

V hre nemohol pokračovať, nahradil ho hrajúci funkcionár klubu Ján Hrčka. Favorizovaným hosťom sa podarilo vyrovnať v 72. minúte, keď si po štandardnej situácii dali domáci vlastný gól.

Krátko na to unikol Gašparík, brankára poslal do inej strany a loptu do inej. Ako sa neskôr ukázalo, bol to trojbodový gól, ktorým sa Horná Krupá udržala na čele tabuľky.

6. LIGA – 20. KOLO:

Dechtice – Veľké Orvište 3:0 (2:0)
Góly: 9. Jurkas, 37. Krivánek, 90. Kunka
DECHTICE: M. Kúdela – Marek Maška, Jurkas, Drgoň, Sliva, Krivánek, Pullman, Pavol Maška, Kunka, Hlavatovič, Komadel (Kováč, M. Manca, Cmero)
VEĽ. ORVIŠTE: Strecký – Stolárik, Tanáč, Budka, Hábek, I. Horváth, Belica, Doktor, Herceg, Králik, Mišík

Dolný Lopašov – Voderady 0:2 (0:1)
Góly: 42. Cíferský, 76. Martin Dubovský
DOL. LOPAŠOV: Pavelský – Beblavý, Buchel, Chnápko, Lenghart, Gula, Bobák, Masárik, Mačica, Lukáč, Vrbovský (T. Zemko, T. Zemko, A. Zemko)
VODERADY: Bachratý – Rosypál, Lacuška, Fatranský, Kondákor, P. Páleník, Cíferský, Zelenský, Trog, Dubovský, Šurina (Gašparovič, Šoka, S. Páleník)

Leopoldov – Siladice 0:0
LEOPOLDOV: P. Tvrdý – Kavuliak, Beko, Lukáčik, Endrle, Krajinčák, Pobjecký, Piovarči, Loskot, Švestka, L. Tvrdý (T. Žemla, Prosnan)
SILADICE: Dúcky – A. Horváth, B. Fančo, I. Fančo, Rau, O. Sekereš, Beránek, Varga, F. Lančarič, Laurinec, Mesároš (Richnák)

Majcichov – Cífer 1:2 (0:0)
Góly: 86. Krivosudský - 69. Mrva, 75. Gašparovič
MAJCICHOV: Miškovič – Holka, M. Štrbo, Marek, Novota, Zajíček, Valovič, Neštický, Ľ. Hrčka, Tokoš, Židek (J. Daniš, L. Štrbo, Krivosudský)
CÍFER: Páleník – Savchenko, Slabý, Tim. Tibenský, Fulier, Kupkovič, Gross, Mrva, Magdolen, Gašparovič, Krutý (Červenka, Repa)

Zeleneč – Borovce 10:1 (5:0)
Góly: 1. Ujlaky, 16., 43., 47. 55., 65. a 88. Bánovec, 34. A. Bednárik, 44. Sedlák, 48. Tibenský – 78.  Šimor
ZELENEČ: Gottstein – Klandúch, Bartovič, Bilčík, Nemček, J. Horváth, A. Bednárik, Sedlák, Bánovec, Tibenský, Ujlaky (Pápay, Kocian, Šmidovič)
BOROVCE: Valo – Tonkovič, Peter Herceg, Šašo, Dubovský, Moravčík, Šimor, Šiška, Kolník, M. Macháč, O. Macháč (Štefanka, Jankech, Pavol Herceg)

Šulekovo – Horná Krupá 1:2 (0:0)
Góly: 57. M. Kolony – 72. vlastný, 74. Gašparík
ŠULEKOVO: L. Žemla – Knížat, Modrovič, P. Nemec, Taraba, M. Kolony, T. Kolony, Šery, Kršňák, Daniš, Cibulka (Karas, Ľ. Nemec)
HOR. KRUPÁ: Horný – Nižňan, Zázik, Mikláš, Holič, Heteš, Fodor, Boledovič, Strečanský, Gašparík, Ivanič (J. Hrčka, Šige, Nemček)

Brestovany – Červeník 3:1 (3:0)
Góly: 5. a 12. A. Zlatohlávek, 32. D. Zlatohlávek – 51. Babic
BRESTOVANY: Tomík – A. Zlatohlávek, D. Zlatohlávek, Škreňo, Rejduga, Sládeček, Cisár, M. Kollár, Vidovič, Spevák, Kozák (D. Dorčiak, Kuchta)
ČERVENÍK: Vinci – Kopúnek, Boháčik, R. Ješko, Gábriš, Králič, Modrovič, Adamkovič, Halmo, Krajčovič, Babic (Štefunko, Sidorov, M. Ješko)

Zavar – Dolná Krupá 0:2 (0:1)
Góly: 16. P. Bohunický, 90. Sucháň
ZAVAR: Púchly – Gonos, Táčovský, Kardoš, Ťažký, Chlebík, Tandlmayer, Burčiar, Šiška, Jak. Vyskoč, Jur. Vyskoč (Mat. Psota, Greňa, Mich. Psota)
DOL. KRUPÁ: Olšovský – Mat. Bachratý, A. Skýpala, M. Vyskoč, P. Daniš, Kvetan, Štrbo, E. Horváth, Gažo, Gottwald, P. Bohunický (R. Skýpala, Ištvanec, Sucháň)

Posila ako hrom! Do futbalového Opoja mieri bývalý reprezentant Jozef Kožlej

Prestupová bomba leta na oblastnej úrovni tiká v Opoji. Mužstvo, ktoré sa vracia do súťažného kolotoča od 8. ligy... celý článok

Futbal: Špačince chystajú veľkú rybu, v Kátlovciach majú štyri posily

Futbal: Špačince chystajú veľkú rybu, v Kátlovciach majú štyri posily

Špačince sú nováčikom šiestej ligy. V najvyššej oblastnej súťaži však budú mať opäť najvyššie ciele.... celý článok

Jazierce Mazda Tanex AWPC A-mont Trnava byt Gašparík mäsovýroba 2017 Bábence Unihouse Remax Sport House

Fanúšikovia Spartaka darujú krv už desať rokov, v piatok pôjdu do nemocnice opäť

Fanúšikovia Spartaka darujú krv už desať rokov, v piatok pôjdu do nemocnice opäť

Presne pred desiatimi rokmi sa prvý raz vybrali fanúšikovia Spartaka Trnava darovať krv, aby vyjadrili svoj vzťah ku... pozrieť video