Používaním stránok trnavskyhlas.sk súhlasíte s používaním cookies. Viac info OK

Rybníky

reklama

Piatok 17. 11., meniny má Klaudia, zajtra Eugen.Význam mien.

Festival Lovely Experience bude na Trojičnom námestí, ponúkne aj Silent Disco

Vydané 6.4.2017 o 11.00, prispievatelia

pošli na vybrali.sme.sk

Lovely Experience priniesol minulý rok multimediálnu show do trnavskej Synagógy a postavil všetko hore hlavou. Tento rok prináša organizátor nový koncept priamo na Trojičnom námestí, promuje ho ako festival na slúchadlách.

Festival Lovely Experience bude na Trojičnom námestí, ponúkne aj Silent Disco

Mestská veža bude svietiť počas festivalu rôznymi farbami. Vizualizácia: organizátori


reklama

 

„Pre tento  rok sme sa rozhodli vyskúšať smart formu zábavy priamo v centre mesta. Lovely Experience vytvorí 27 mája audio-vizuálny príbeh priamo na stenách historickej budovy mestskej veže a šokuje aj tých, ktorí nás ako festival poznajú dlho,“ hovorí producent Matúš Izakovič.

 

 

Nový koncept, skvelá show

Unikátnosťou festivalu je samotný koncept. Každé hudobné vystúpenie bude doprevádzať audio-vizuálna show a videomapping premietaný na vonkajšie steny mestskej veže na Trojičnom námestí v Trnave.

Porta

reklama

 

Okrem vizuálneho umenia robí podujatie výnimočným tzv. "SilentDisco", uskutoční sa po odohratí denného programu od 22:00.

 

Pri Silent Disco dostane každý návštevník od produkčného tímu slúchadlá a môže si pri počúvaní vybrať z niekoľkých umeleckých vystúpení súčasne.

 

Takáto forma zábavy je veľmi populárna medzi mladou generáciou v zahraničí. Párty neruší nočný pokoj a môže na námestí prebiehať až do skorého rána.

 

Multimediálny festival oslovuje náročných návštevníkov aj denným programom plným vzdelávacích aktivít a inšpiratívnych rečníkov v blokoch prednášok.

 

Vedomosti nezostanú len v teoretickej rovine, ale návštevníci budú mať možnosť zapojiť sa do praktických workshopov.

 

 

O svoje poznatky a skúsenosti sa podielia: Martin Bruncko, Lenka Madudová, Dáša Černá Gajdošová, Martin Lajprík, Tomáš Bartalský a ešte oveľa viac išpiratívnych osobností z oblasti osobnostného rozvoja, nenásilnej komunikácie a praktických návodov na úspech.

 

Všetky prednášky a workshopy denného programu sľubuje Lovely Experience bezplatne pre obyvateľov Trnavy a registrovaných návštevníkov z celého Slovenska.

 

 

Inšipratívni speakri a zaujímavý „talk“

Multimediálny Festival Lovely Experience šokuje aj denným programom začínajúcim o 15:00. Ako žije bez jedla úspešný podnikateľ, zakladateľ vydavateľstva a športovec Martin Bruncko?

 

Čo je to za nezmysel nejesť aspoň trikrát denne? Ako môže fungovať? Autor knihy Život bez jedla, zbúra všetky mýty už 27. mája.

 

O intuícii v každodennom živote porozpráva Lenka Madudová, spoluautorka knihy „Vidieť bez očí, vedieť bez učenia“ a lektorka školy intuície posunie hranice vnímania u každého návštevníka. Ako využiť svoj potenciál naplno?

 

Dáša Černá Gejdošová pomôže objaviť silné stránky a ukáže, ako ich zapojiť do života v projekte Myslenie prvej ligy, ktorého je autorkou.

 

Hypnóza býva strašiakom, no málokto vie, že môže napomôcť k dosahovaniu cieľov, poradiť so strachom, zlozvykmi, či nepríjemnými zážitkami. Základ do autohypnózy poskytne skúsený hypnoterapeut Martin Lajprík.

 

O tom ako zvládať nadľudské športové výkony sa podelí aj jediný Slovenský profesionálny skicroos pretekár Tomáš Bartalský, ktorý zároveň programuje aplikácie a pripravuje sa na olympiádu.

 

Slová organizátorov sľubujú  transformačné zážitky pre každého a program dennej aj nočnej časti festivalu budú postupne uverejňovať a dopĺňať.

 

Multimediálny festival nájdete aj na tejto facebookovej stránke alebo evente, bližšie informácie sú aj na webovej stránke festivalu: www.lovelyexperience.sk

 

(TS)

reklama

Podeľte sa s nami o váš názor!

Hlavné správy

Lukratívna adresa na Hlavnej 1 je k dispozícii

Lukratívna adresa na Hlavnej 1 je k dispozícii

Nebytový priestor priamo v historickom centre mesta na Hlavnej ulici č. 1 čaká na nových nájomníkov. Donedávna... celý článok

Na Čulenovej chystajú výstavbu bytov pre rodiny v núdzi

Na Čulenovej chystajú výstavbu bytov pre rodiny v núdzi

V okolí Čulenovej ulice majú obavy z budúcich susedov, hovorí sa aj o petícii. celý článok

Trnava kupuje na Vianočné trhy 50 nových stánkov

Trnava kupuje na Vianočné trhy 50 nových stánkov

Na Vianočných trhoch budú mať premiéru stánky za 230-tisíc eur. Ich nákup má podľa rozhodnutia mestských poslancov... celý článok

TRNAVSKÝ HLAS je registrovaná ochranná známka spoločnosti WebHouse, s.r.o.
Copyright © 2010-2011 WebHouse, s. r. o. Všetky práva vyhradené
Právne informácie | Etický kódex | Reklama | RSS | Kontakty

Pocitadlo.sk

fiat tanex 17

reklama