Futbal, 4. liga: Jaslovské Bohunice zdolali Vrbové, Malženice otočili zápas v Prečíne

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 9.4.2017, 18.25, Ján Král

V dueli tímov z nášho regiónu sa zrodili tesné výsledky.

Futbal, 4. liga: Jaslovské Bohunice zdolali Vrbové, Malženice otočili zápas v Prečíne

Jaslovské Bohunice si pripísali do tabuľky tri body. Archívne foto: Ján Král

Jaslovské Bohunice proti Vrbovému využili hneď svoje prvé dve možnosti na strelenie gólov. Prvý padol po chybe obrany, kde sa šikovne pichol Halmo a prehodil brankára Greža.

Hostia boli po góle menej organizovaní, domáci podnikli akciu po krídelnej akcii cez Machoviča, ktorý našiel spätnou prihrávkou Dobiša a ten zvýšil na 2:0.

Vrbové sa potom zlepšilo, gólom Ďuračku do šibenice znížili a v prvom polčase ešte zo štandardky trafili brvno. Po zmene strán sa hralo v bojovnejšom tempe, domácich upokojil Jakubička gólom z priameho kopu.

Hostia sa však nezdávali, Železník znížil po centri, keď hlavou prehodil brankára, na 3:2. Ďalší gól už ale nepadol, hoci Vrbové sa ešte snažilo vyrovnať.

Jaslovské Bohunice sa snažili udržať výsledok, podarilo sa im to, príležitosť mal ešte Pavlík, ale brankár Grežo stihol jeho strelu po šprintérskom súboji s Blaškom zastaviť.

4. LIGA SZ - 22. KOLO:

Jaslovské Bohunice – Vrbové 3:2 (2:1)

Góly: 11. Halmo, 12. Dobiš, 54. Jakubička – 23. Ďuračka, 64. Železník

JASL. BOHUNICE: Matejkovič – Koleno, Jakubička, Poláček, Meško, Janso, Machovič (62. Pavlík), Doka, Dobiš (87. Prvý), Halmo, Kunovský (73. P. Krajčovič)

VRBOVÉ: Grežo – Ďuračka, Verchola, Vlado, Blaško, Sumer, Gažík, Majgot (85. Strecký), Lackovič, Železník (64. Spál), Zelenay

Mackovčín opäť zariadil tri body

Partizánske sa proti Bolerázu snažilo dostávať dopredu nakopávanými loptami, hostia mali v prvom polčase dve šance, keď zakončoval Mackovčín. Kapitán Slavoja napokon rozhodol o víťazstve svojho klubu, keď v 60. minúte z priameho kopu napol sieť.

Skóre mohol zvýšiť Guoth, po akcii z ľavej strany ale nezvládol finálnu fázu. Domáci po zmene strán ani raz netrafili priestor bránky, Boleráz je tak na jar i naďalej stopercentný.

Partizánske - Boleráz 0:1 (0:0)

Gól: 60. Mackovčín

BOLERÁZ: Hrivňák - Klačo, Miroslav Daniš, Lalík, Kitta, Mikinič, Mackovčín, Bagi, Németh, Guoth, Marek Daniš (70. Vahalík)

Chynoradský hrdinom Malženíc

Malženice mali v Prečíne šancu hneď v úvode zápasu, ale Balážik gól nedal a zakrátko na to udreli domáci. Do prestávky pridali ešte druhý gól, keď po strate lopty zo strany Malženíc rýchlo dostali akciu do zakončenia.

V 60. minúte prešlo Dynamo na hru s dvoma útočníkmi a snažilo sa zlomiť zápas priamočiarym štýlom. Hlúch po centrovanej lopte znížil na rozdiel gólu, Chynoradský vyrovnal hlavou po centri a v samom závere opäť hlavičkou strhol víťazstvo na stranu Dynama.

Prečín – Malženice 2:3 (2:0)

Góly Malženíc: 70. Hlúch, 81. a 88. Chynoradský

MALŽENICE: Močko – Lulovič, Vdovjak, Chynoradský, Rehák (60. Ocelka), Barborík (30. Hlúch), Čmilanský, J. Krajčovič, Juhász, P. Balážik (60. Blaho), Pikulík

Rozhodol jediný gól

Hlohovec vyšiel v dueli s favorizovanou Myjavou naprázdno. Hosťom napokon stačil na víťazstvo jediný gól, v 53. minúte zápasu sa presadil Pecha.

Hlohovec – Myjava B 0:1 (0:0)

Góly: 53. Pecha

HLOHOVEC: Planický – Krajčo, P. Blaho, M. Habán, Svíba, Andrássy (65. Veľký), Cabadaj (80. D. Habán), Planieta, Suchánek, Srnec, T. Došek