Futsalisti Spartaka utŕžili v Lučenci debakel, brankárovi Puterovi súper zlomil nohu

ŠPORT - Futsal | 22.4.2017, 09.27, prispievatelia

Po faule súperovho hráča skončil brankár Patrik Putera v nemocnici.

Futsalisti Spartaka utŕžili v Lučenci debakel, brankárovi Puterovi súper zlomil nohu

Brankár Patrik Putera na ceste do nemocnice. Foto: FB profil klubu

Futsalisti Spartaka cestovali do Lučenca na zápas siedmeho kola baráže o postup do najvyššej súťaže v poriadne oklieštenej zostave.

Okrem brankárov Puteru a Alchusa vycestovalo iba päť hráčov a tak si dresy obliekli aj asistent trénera Jozef Kováč a PR manažér Andrej Zvolenský.

Nízky počet hráčov na striedanie sa prejavil aj na výsledku a do polčasu viedli domáci už 10:0.

V druhom polčase Trnavčania šnúrou sedem gólov skorigovali výsledok a napriek ďalším trom inkasovaným gólom uhrali vzhľadom na okolnosti prijateľný výsledok 7:13.

Hetrik zaznamenal Matúš Genčúr, po jednom góle strelili Erik Takáč, Róbert Humel, Andrej Adámek a Michal Németh.

Okrem prehry prišli trnavskí futsalisti o brankára Patrika Puteru, ktorý duel nedohral pre zranenie.

Čiernou škvrnou zápasu je zranenie nášho brankára Patrika Puteru, ktorý po absolútne zbytočnom faule Petra Petíka skončil so zlomenou nohou v nemocnici. Paťovi prajeme skoré uzdravenie,“ uviedol klub na svojom facebookovom profile.

Spartaku patrí po neúplnom siedmom kole šieste miesto so ziskom siedmych bodov.

Baráž o postup do prvej ligy  – 7. kolo:

Lučenec - FC Spartak Trnava 13:7 (10:0)

Góly: 1., 11., 19. a 28. Fehérvari, 18., 20., 32. a 32. Máč, 4., 6. a 20. Kuhajdík, 18. Vikor (z pen), 7. L. Hricov – 23., 38. a 40. M. Genčúr, 28. Németh, 32. Takáč, 36. A. Adámek, 39. Humel

Diváci: 500

Lučenec: Mikuš, Oberman, Fehérvari, Csaba, Petík, Kuhajdík, Máč, Mazur, A. Hricov, Rutkaj, Vikor, L. Hricov, Keszi

Spartak: Putera, Alchus – Németh, Zvolenský, M. Genčúr, A. Adámek, Humel, Takáč, Kováč

1   Lučenec 7 5 1 1 51:28 16 4
2   Banská Bystrica 7 3 1 3 24:25 10 1
3   Grizzly Košice 6 3 0 3 21:15 9 0
4   Nitra 7 2 2 3 22:33 8 -4
5   Barabéri Bratislava 6 2 1 3 19:25 7 -2
6   Spartak Trnava - futsal 7 2 1 4 28:39 7 -2