Futbal, 8. liga A: Modranka deklasovala Lovčice, Vlčkovce zvíťazili na Bukovej

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 29.4.2017, 22.35, Ján Král

Šláger kola sa zmenil na exhibíciu. Modranka vyhrala v Lovčiciach vysoko 6:0. Tri góly strelil Valko, po jednom pridali Rakický, Martin Gabriel a Zvolenský. Na čele tabuľky má momentálne Modranka šesťbodový náskok.

Roman Valko strelil za Modranku hetrik. Archívne foto: Ján Král

Vlčkovce výsledkovo excelovali na Bukovej, domácim uštedrili porážku 5:1. Výraznou mierou sa o to pričinil hetrikom Tibor Guľa. V zápase sa kopali dve penalty, jednu premenil hosťujúci Dano, jednu domáci Mišči. Za Vlčkovce skóroval ešte aj Janovič, ten otváral skóre. Hosťujúci Bartoš videl v závere zápasu červenú kartu.

Smolenice potvrdili proti béčku Malženíc úlohu favorita a vyhrali 3:2. Kým však dokráčali k víťazstvu, potrápili sa. Hostia v zápase dvakrát viedli po góloch Zubčáka. Vyrovnávali Greguš a Sudin, o troch bodov pre tím spod zámku rozhodol v 50. minúte Švorčík.

Slovenská Nová Ves vyhrala vysoko 6:1 v Dlhej. Hetrikom sa zaskvel Plavucha, po jednom góle zaznamenali Lukovič, Sivoň a Čarnogurský. Za domácich upravil výsledok Šušota.

Futbalisti Slávie v nedeľnej dohrávke viedli nad Dolným Dubovým od 2. minúty, keď premenil penaltu Klukavý, hostia ale dokázali zápas otočiť a napokon vyhrali 3:1.

8. liga A - 16. kolo:

Lovčice – Modranka 0:6 (0:3)

Góly: 14., 30. a 61. Valko, 40. Rakický, 55. Martin Gabriel, 86. P. Zvolenský

Dlhá – Slovenská Nová Ves 1:6 (0:4)

Góly: 86. Šušota – 4. Lukovič, 24., 84. a 88. Plavucha, 27. Sivoň, 30. Čarnogurský

Smolenice – Malženice B 3:2 (2:2)

Góly: 25. Greguš, 43. Sudin, 50. Švorčík – 5. a 29. Zubčák

Buková – Vlčkovce 1:5 (0:3)

Góly: 84. Mišči (pen) – 5. Janovič, 8., 50. a 58. Guľa, 29. Dano (pen)

ČK: 84. Bartoš (Vlčkovce)

Slávia Trnava - Dolné Dubové 1:3 (1:1)
Góly: 2. Klukavý (pen) - 21. Mrva, 75. a 79. Obšivan

voľno: Bíňovce