Futbal, 2. liga: Tréner rezervy Spartaka odkázal hráčom, aby vrátili divákom vstupné

ŠPORT - Futbal - Spartak | 30.4.2017, 08.00, Ján Král

Futbalisti juniorky trnavského Spartaka vyhrali nad Svätým Jurom 2:1. V šiestej minúte otvoril skóre Horník, keď na zadnej žrdi dorazil loptu do siete. Druhý gól pridal v 37. minúte hlavou Gombala.

Marián Šarmír. Foto: Lukáš Grinaj

Svätý Jur korigoval po zmene strán ukážkovou strelou spoza šestnástky Spodniak. Ďalší gól už v zápase nepadol a tak Trnavčania získali tri body.

Tréner trnavskej rezervy Marián Šarmír bol napriek tomu po stretnutí výrazne nespokojný. "Poviem to veľmi jednoducho. Každý divák, ktorý si dnes zaplatil vstupné, nech príde do juniorskej kabíny a chlapci mu preplatia vstupné naspäť," vravel na stretnutí s novinármi.

"Toto nebola juniorka, toto bol nejaký odvar zo šiestej ligy," dodal s tým, že zo zápasu vyvodí voči niektorým hráčom dôsledky.