Futbal, 2. liga: Juniori Spartaka si po výhre v Martine zabezpečili účasť v baráži

ŠPORT - Futbal - Spartak | 4.5.2017, 09.50, Ján Král

Juniori Spartaka výrazne živia nádej na udržanie sa v druhej lige. V stredu vyhrali na pôde Martina 2:1 a poistili si účasť v barážovom zápase s víťazom východnej skupiny o udržanie sa. Víťaz z tohto súboja zostane účastníkom druhej ligy aj na budúcu sezónu.

Futbal, 2. liga: Juniori Spartaka si po výhre v Martine zabezpečili účasť v baráži

Po bezgólovom polčase sa Trnavčania ujali vedenia v 61. minúte po góle Čeredničenka, ktorý si v šestnástke zasekol obrancu a strelou k vzdialenejšej žrdi z uhla otvoril skóre.

Skóre zvýšil z penalty nariadenej za faul na Gombalu Tomovič, keď brankára poslal do opačného kúta.

V závere ešte Martin zdramatizoval duel, po rohovom kope znížil hlavou Romančík. Ďalší gól už ale nepridali a tak andeli vyhrali 2:1.

Martin - Spartak juniori 1:2 (0:0)

​Góly: 89. Romančík - 61. Čeredničenko, 76. Tomovič (pen)​

SPARTAK: Strapák - Otrísal, Cíferský, Juhás, Hrebík - Nidhal (46. Magdolen), Oravec, Mihálik (58. Tomovič) - Sedlák, Bangai (69. Gombala), Čeredničenko