Nádej zhasla! Futsalisti v Bratislave prehrali a do najvyššej ligy nepostúpia

ŠPORT - Futsal | 6.5.2017, 08.00, prispievatelia

Spartakovci v zápase dva razy viedli, na celkové víťazstvo to však napokon nestačilo.

Nádej zhasla! Futsalisti v Bratislave prehrali a do najvyššej ligy nepostúpia

Trnavskí futsalisti si na postup do najvyššej súťaže musia minimálne jednu sezónu počkať. Foto: Eleonóra Szombatová / Foto 4F

Iba výhra v Bratislave proti miestnym Barabérom zaručovala Trnavčanom pokračovanie nádeje na postup do najvyššej slovenskej futsalovej ligy.

Prvý polčas hostia zvládli a po presnom zásahu Dušana Dzíbelu z jedenástej minúty vyhrávali.

Krátko po zmene strán dokázali domáci vyrovnať zásluhou Romana Jurkoviča a na rade boli opäť trnavskí futsalisti. Spartak druhý raz viedol aj po 25. minútach duelu, keď skóroval Michal Németh.

Na bodový zisk to však napokon nestačilo, pretože v závere stretnutia po dvoch góloch domáceho Michala Bőhmera prehrali 2:3.

Týmto výsledkom zhasli pre Trnavu aj teoretické šance na postup, hráčov čaká ešte záverečný duel baráže, o týždeň doma hostia Banskú Bystricu.