Štvrtok 14. 12., meniny má Branislava, Bronislava, zajtra Ivica.Význam mien.

Futbal, 4. liga: Malženice porazili Jaslovské Bohunice, Hlohovec uspel s Partizánskym

Vydané 7.5.2017 o 19.26, prispievatelia

pošli na vybrali.sme.sk

Vrbové prehralo na ihrisku favorizovaných Borčíc 0:1, jediný gól zápasu strelil krátko pred polčasom exspartakovec Ľuboš Hanzel.

Futbal, 4. liga: Malženice porazili Jaslovské Bohunice, Hlohovec uspel s Partizánskym

Tréner Malženíc Vladimír Glonek (v bielom) mal po zápase radosť z výhry. Foto: archiv TH

VAM Security

Výhru Malženíc nad Jaslovskými Bohunicami videlo 620 divákov. O jediný presný zásah sa postaral domáci Peter Ľubomír Balážik v závere prvého polčasu.

Hlohovec doma uspel proti Partizánskemu a vyhral 2:0. Na prvý gól Srnca z 32. minúty nadviazal v závere striedajúci Krajinčák.