Futbal, 4. liga: Malženice porazili Jaslovské Bohunice, Hlohovec uspel s Partizánskym

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 7.5.2017, 19.26, prispievatelia

Vrbové prehralo na ihrisku favorizovaných Borčíc 0:1, jediný gól zápasu strelil krátko pred polčasom exspartakovec Ľuboš Hanzel.

Futbal, 4. liga: Malženice porazili Jaslovské Bohunice, Hlohovec uspel s Partizánskym

Tréner Malženíc Vladimír Glonek (v bielom) mal po zápase radosť z výhry. Foto: archiv TH

Výhru Malženíc nad Jaslovskými Bohunicami videlo 620 divákov. O jediný presný zásah sa postaral domáci Peter Ľubomír Balážik v závere prvého polčasu.

Hlohovec doma uspel proti Partizánskemu a vyhral 2:0. Na prvý gól Srnca z 32. minúty nadviazal v závere striedajúci Krajinčák.