Futbal, 6. liga: Zavar remizoval v Hornej Krupej, Cífer porazil Borovce

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 7.5.2017, 20.19, prispievatelia

Susedské derby Šulekovo – Leopoldov zvládli lepšie hostia a po výsledku 2:1 si odnášajú všetky tri body. Domáci si v prvom polčase strelili vlastný gól, v druhom dejstve pridal za Leopoldov poistku Švestka. Za domácich v záverečnej desaťminútovke znižoval Patrik Nemec z penalty.

Futbal, 6. liga: Zavar remizoval v Hornej Krupej, Cífer porazil Borovce

Pri lopte autor dvoch gólov v zápase Siladice - Dolná Krupá Martin Laurinec. Foto: Ján Král

Cífer potvrdil papierové predpoklady a zdolal Borovce, hoci len jediným gólom. V 35. minúte ho strelil Matúš Mrva.

O výhru Siladíc  nad Dolnou Krupou sa dvomi presnými zásahmi postaral Martin Laurinec. Prvý gól dal v 41. minúte a druhý krátko pred koncom zápasu. Zápas potvrdil dobré vzťahy medzi oboma klubmi.

Červeník si s Voderadmi body delil. Hostia viedli po góle Rosypála, ale domáci dvomi gólmi vývoj otočili. Remízu zabezpečil v 73. minúte Peter Šurina.

Aj šláger Horná Krupá – Zavar priniesol deľbu bodov. Hostia viedli gólom Chlebíka, bod pre domácich zachránil v úplnom závere Gašparík.

Gól striedajúceho Šmidoviča stačil Zelenču na tri body vo Veľkom Orvišti. Domáci hrali od 30. minúty bez vylúčeného hráča.

Dechtice viedli nad Majcichovom už 2:0, ale ani góly Dávida Hlavatoviča a Mareka Komadela na tri body nestačili. Za hostí znížil Ľuboš Hrčka a vyrovnal Patrik Neštický.

Dolný Lopašov vyhral nad Brestovanmi 2:1. Polčas vyhrali domáci 2:0, ale v závere duelu znížil hosťujúci Kozák a o body hrali obe mužstvá až do posledného hvizdu rozhodcu.