Futbal, 8. liga B: Piešťany vyhrali aj v Žlkovciach, Sokolovce strelili šesť gólov

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 21.5.2017, 21.44, prispievatelia

Kočín-Lančár vyhral v Pastuchove 5:0, o jeho góly sa postaralo až kvarteto strelcov. Dva góly zaznamenal iba Tokoš.

Futbal, 8. liga B: Piešťany vyhrali aj v Žlkovciach, Sokolovce strelili šesť gólov

Autor dvoch gólov Piešťan v Žlkovciach Martin Javorka mladší. Foto: Ján Král

Piešťany aj po potvrdení postupu do vyššej súťaže nezaváhali a vyhrali v Žlkovciach 2:0. Oba góly strelil Martin Javorka mladší.

Sokolovce nastrieľali poltucet gólov Šterusom, hostia držali krok s domácimi iba do konca prvého polčasu, vtedy bol stav skóre 2:1. Štyri góly v druhom polčase znamenali celkovú výhru favorita 6:1.

Merašice prekvapivo vyhrali v Dolnom Trhovišti 1:0. Gólom o výhre hostí rozhodol v 75. minúte Čihák.

Nižná podľahla na domácom ihrisku Horným Otrokovciam 1:5, na prvý gól hostí ešte stihol reagovať domáci Piačka, no v druhom polčase už skórovali iba hostia.

8. LIGA B – 24. KOLO:

Nižná – Horné Otrokovce 1:5 (1:1)

Góly: 43. Piačka – 29. a 86. Kolárik, 50. Benko, 58. Džubara, 86. Korchaň

Pastuchov – Kočín-Lančár 0:5 (0:3)

Góly: 2. Reško, 10. Knobloch, 40. a 85. Tokoš, 81. Holícky

Sokolovce – Šterusy 6:1 (2:1)

Góly: 6. a 80. P. Pavlovič, 38. Homola, 48. Bihári, 68. Bucko, 89. Pavlíček – 9. Nosko

Dolné Trhovište – Merašice 0:1 (0:0)

Gól: 75. Čihák

Žlkovce – Piešťany 0:2 (0:1)

Góly: 9. a 65. M. Javorka ml.

1  Piešťany 24 24 0 0 114 : 9 72 39
2  Sokolovce 24 19 1 4 91 : 35 58 19
3  Žlkovce 24 15 0 9 62 : 48 45 9
4  Horné Otrokovce 24 14 0 10 49 : 45 42 9