Futbal, 8. liga A: Modranka zdolala Dolné Dubové, Slávia neudržala vedenie s Bukovou

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 28.5.2017, 13.37, Ján Král

Modranka je už istým postupujúcim, vo zvyšných zápasoch ôsmej ligy A teda môže hrať uvoľnene. Dolné Dubové v nedeľu doma zdolala 4:0, keď sa do listiny strelcov zapísali Sekera, Lovecký, Rakický z penalty a Križan.

Futbal, 8. liga A: Modranka zdolala Dolné Dubové, Slávia neudržala vedenie s Bukovou

Slávii napokon na víťazstvo nestačili ani dva góly Petra Holoviča. Foto: Ján Král

Slávia Trnava prehajdákala vedenie 3:1 nad Bukovou, hosťom sa podarilo v 81. a 83. minúte dvoma gólmi vyrovnať na konečných 3:3.

Bíňovce potvrdili papierové predpoklady a v Dlhej vyhrali vysoko 6:0. O góly sa postaralo šesť rôznych futbalistov.

Slovenská Nová Ves viedla po polhodine nad Vlčkovcami dvojgólovým rozdielom, hostia ale ešte do polčasu vyrovnali. V 82. minúte naklonil misky váh na stranu domácich Čarnogurský, tri minúty pred koncom ale dokázal vyrovnať na konečných 3:3 Plechlo.

Lovčice doma zdolali béčko Malženíc 4:2.

8. LIGA A – 20. KOLO:

Modranka – Dolné Dubové 4:0 (2:0)
Góly: 8. Sekera, 28. Lovecký, 48. Rakický (pen), 87. Križan

Slávia Trnava – Buková 3:3 (1:0)
Góly: 6. Klukavý, 49. a 67. Holovič – 61. a 81. Študenc, 83. P. Jaraba

Dlhá – Bíňovce 0:6 (0:3)
Góly: 6. Kostolanský, 21. Malovec, 29. Čech, 52. Dráb, 55. Petrovič, 84. Kumančík

Slovenská Nová Ves – Vlčkovce 3:3 (2:2)
Góly: 18. Lukovič, 29. Plavucha, 82. Čarnogurský – 35. Sabo, 41. Matula, 87. Plechlo

Lovčice – Malženice B 4:2 (2:1)
Góly: 13. a 59. Marek Jobek, 41. Železník, 66. Toráč – 38. Vajči, 69. Kadlec

voľno: Smolenice

1   Modranka 18 17 0 1 98:8 51 24
2   Bíňovce 18 13 1 4 44:18 40 13
3   Slovenská Nová Ves 18 12 1 5 70:38 37 10
4   Lovčice 18 12 1 5 61:35 37 10
5   Smolenice 18 11 0 7 62:43 33 6