Futbal, 4. liga: Boleráz podľahol Borčiciam, Jaslovské Bohunice vyhrali v Hlohovci

ŠPORT - Futbal - Futbalové ligy | 28.5.2017, 22.17, Ján Král

Boleráz doma nestačil na Borčice, už istému víťazovi súťaže podľahol 0:2, keď oba góly ešte v prvom polčase strelil exligista Ján Novák.

Futbal, 4. liga: Boleráz podľahol Borčiciam, Jaslovské Bohunice vyhrali v Hlohovci

Ján Novák rozhodol v Boleráze o víťazstve Borčíc. Archívne foto: Ján Král

Malženice nevyužili šancu utiecť Slavoju na väčší bodový rozdiel, doma len remizovali s Trenčianskymi Stankovcami 2:2.

Najprv viedli po góle Pikulíka z penalty, potom však bývalý hráč juniorky Spartaka Repa dvoma gólmi otočil výsledok, Pikulík však po hodine hry vyrovnal. V závere ešte videl druhú žltú kartu hosťujúci Čibík, Dynamo ale za tri zostávajúce minúty presilovku nedokázalo využiť.

Vrbové zvíťazilo nad Častkovcami, o výsledku 1:0 rozhodol gól Gažíka z tridsiatej minúty.

Jaslovské Bohunice viedli po v Hlohovce už dvojgólovým rozdielom, Došek ale stihol do 59. minúty vyrovnať. Potom už ale úradovali iba hostia, ktorí sa napokon tešili z výsledku 2:5.